Reklama

Dead Island 2 wygląda jak hit! Te zombie mają szansę na sukces

dead island 2

W Los Angeles szaleje śmiercionośny wirus zmieniający ludzi w zombie. Choć pogryziono cię i zarażono, twój organizm jest odporny. Poznaj prawdę na temat zarazy i dowiedz się, kim (lub „czym”) naprawdę jesteś. Oto Dead Island 2!

Dead Island 2 oficjalnie

Dead Island 2 wyciekło kilka dni temu, ale teraz o grze mamy same pewne informacje. Co zatem wiemy o grze? Fabuła przedstawia się następująco. Los Angeles objęto kwarantanną, a wojsko wycofało się z miasta. Tylko my i garstka innych osób, które jakimś cudem są odporne na patogen, możemy ocalić miasto (oraz całą ludzkość) i przywrócić równowagę.

Czytaj też: Osiodłać konie! Mount and Blade 2 Bannerlord z datą premiery pełnej wersji

Dead Island 2 to stylowa i dynamiczna gra pełna zombie. Zwiedzimy słynne, skąpane we krwi Los Angeles oraz poznamy ekscytujące postacie. Oczywiście wyrżniemy też niezliczonych wrogów w krwawej, wybornie szczegółowej walce.

Dead Island 2 – co najważniejsze?

Dead Island 2 dostępne będzie 3 lutego 2023 roku. Tytuł trafi na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X oraz PC poprzez Epic Games Store. Co ciekawe, gra będzie działać z asystentką głosową Alexa, ale na szczegóły tej współpracy będziemy musieli jeszcze zaczekać.

W grze Dead Island 2 odwiedzimy najsłynniejsze miejsca w Mieście Aniołów, teraz budzące strach i niepewność. Ekscytująca podróż w klimacie pulp fiction zaprowadzi nas od pokrytych zielenią przedmieść Beverly Hills po pełną osobliwości promenadę w Venice Beach.

Czytaj też: Statua Wolności zniszczona. Nowa mapa w Call of Duty Vanguard!

Poznamy też najbardziej zaawansowany system pozbawiania wrogów kończyn, jaki dotychczas wymyślono. W Los Angeles roi się od zombie, które nie tylko wyglądają, ale też zachowują się realistycznie. Te zmutowane stwory są poddanym reanimacji, rozkładającym się sercem Dead Island 2. Napotkamy dziesiątki rodzajów nieumarłych, z których każdy charakteryzuje się wyjątkowymi mutacjami, atakami i niepowtarzalnym stylem LA.

Jak przystało na porządną grę RPG, w Dead Island 2 znajdziemy mnóstwo ekscytujących misji, całą gamę zwariowanych postaci i wciągającą historię w stylu pulp, aby w pełni zagłębić się w wynaturzony świat. Na pewno nie skończymy zabawy na jednym przejściu gry!