Reklama
aplikuj.pl

Scenografia serialu Fallout wygląda rewelacyjnie! Todd Howard czuwa na planie?

fallout

Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu serialu Fallout. Chyba możemy już mówić tutaj o jednej z najwierniejszych adaptacji gry wideo w historii. Krypta 32 wygląda jakby wyciągnięto ją z RPGa!

Serial Fallout

Jeśli jakimś cudem do tej pory omijała Was ta informacja – przypominamy, że Amazon przygotowuje serial dla swojej platformy streamingowej, który oparty będzie o uniwersum Fallout. Wciąż nie ma pewności, że serial będzie się nazywał „Fallout”, ale potwierdzone jest za to to, że oparty on będzie właśnie o tę markę, a w produkcji uczestniczą deweloperzy z Bethesdy!

Czytaj też: Kroniki Myrtany: Archolos najlepszym modem ostatnich lat!

Jakiś czas temu do sieci wyciekły pierwsze ujęcia z planu, gdzie mogliśmy zobaczyć słynny Power Armor. Niestety, Amazon usuwa materiały z sieci, ale wiedźcie, że już wtedy wiele osób było zaskoczony tym, jak bardzo przypominają one te z gry. Do tego mamy coraz więcej potwierdzeń tego, że serial nie będzie bez przerwy korzystał z green screena i efektów komputerowych, a wiele obiektów jest tworzonych na planie.

https://twitter.com/FilmsFallout/status/1559720649844838407?s=20&t=AxrSGZfLF-FbD2eUYhcpxg

Krypta 32 w serialu Fallout

Fabuła produkcji wciąż nie jest znana, ale warto tutaj podkreślić to, że opowieść może być tak naprawdę o czymkolwiek, ponieważ seria nie ma głównego bohatera. Najważniejsze jest zatem dobre przedstawienie świata gry. Czy to się udaje? Wystarczy rzucić okiem na zdjęcia z planu Krypty 32. Jakby ktoś zrobił zrzut ekranu z gry!

Czytaj też: Porównano XIII Remake, który już raz powstał

Wygląda na to, że możemy liczyć na produkcję dopracowaną pod względem przywiązania do materiału źródłowego. W tej chwili wiemy, że producentami serialu są Lisa Joy oraz Jonathan Nolan, a showrunnerami – Geneva Robertson-Dworet oraz Graham Wagner.