Reklama
aplikuj.pl

Kojima znowu to zrobił. Death Stranding ze znaczącym osiągnięciem

death stranding

O Death Stranding głośno było jeszcze przed premierą. W umyśle Hideo Kojimy rodzą się czasem niesamowite pomysły i gracze trzymali kciuki, aby i tym razem stworzył on doskonały tytuł. Sprzedaż potwierdza jakość gry.

Sprzedaż Death Stranding

Choć sam nie przepadam za mechanikami chodzenia w Death Stranding, to jednak fabuła produkcji pozostała ze mną na dłużej. Genialny świat, który tylko czeka, aby go eksplorować i eksploatować w kolejnych odsłonach. Bo graczy kontynuacji chcą na pewno! Potwierdza to sprzedaż gry.

Czytaj też: Słyszeliście o premierze Diablo 4? Prawdopodobnie jest fałszywa

Deweloperzy pochwalili się, że Death Stranding na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC rozeszło się w ponad 10 milionach kopii. Jeśli kiedyś gra zadebiutuje na Xboxach – wynik może być jeszcze lepszy!

Death Stranding Director’s Cut to coś czego być może szukacie

Zachęcenie entuzjazmem innych? W takim razie dobrym punktem startowym do przygody z grą jest jej wydanie o nazwie Death Stranding Director’s Cut.

W przyszłości tajemnicze zdarzenie zwane Wdarciem Śmierci otworzyło drzwi pomiędzy wymiarami żywych i umarłych, przez co okropne stworzenia z zaświatów przemierzają teraz zniszczoną Ziemię, zamieszkałą przez niedobitki społeczeństwa.

Jako Sam Bridges masz za zadanie nieść nadzieję ludzkości poprzez zjednoczenie ostatnich ocalałych żyjących w zdziesiątkowanej Ameryce. Czy scalisz zrujnowany świat – krok po kroku?

Szczególnie ciekawie wygląda wydanie na komputery PC. Death Stranding Director’s Cut na PC oferuje tryb wysokiej płynności, tryb zdjęć i obsługę monitorów Ultra-Wide. Gra zawiera również zawartość nawiązującą do serii gier HALF-LIFE autorstwa Valve Corporation oraz Cyberpunk 2077 studia CD Projekt Red.

Czytaj też: Microsoft znowu przeprasza za premierę swojej gry

Wszystkie egzemplarze gry zawierają ponadto:

  • Fragmenty cyfrowego albumu „The Art of DEATH STRANDING” (wyd. Titan Books)
  • Naszywki na plecak
  • Kombinezon Drużyny Przesyłki Specjalnej Bridges (złoty)
  • Personalizacja kapsuły ŁD (złoty chiral)
  • Rękawice mocy (złote)
  • Kombinezon Drużyny Przesyłki Specjalnej Bridges (srebrny)
  • Personalizacja kapsuły ŁD (omnireflektor)
  • Rękawice mocy (srebrne)