Reklama
aplikuj.pl

Debiut Infinix Note 10 Pro tuż za rogiem. Znamy datę premiery

Infinix Note 10 Pro, Note 10 Pro, premiera Infinix Note 10 Pro

Ostatnie przecieki na temat Infinix Noto 10 Pro pozwoliły nam na zapoznanie się bliżej z nadchodzącą nowością, która jak się okazuje, będzie miała swój debiut już wkrótce.

Zbliża się wielki debiut Infinix Note 10 Pro

Infinix oficjalnie potwierdził, że urządzenie będzie miało swoją premierę 13 maja, natomiast przedsprzedaż Note 10 Pro w kraju azjatyckim będzie dostępna od 16 maja. Dwa dni później, czyli 18 maja ma rozpocząć się już ta oficjalna sprzedaż detaliczna.

Ostatni wyciek zdradził nam wygląd Infinix Note 10 Pro od tyłu, pokazując przy tym wybór nowego smartfonu w co najmniej dwóch w kolorach: fioletowy oraz odblaskowy gradient. Teraz natomiast dowiedzieliśmy się o jego kolejnym kolorze, którym jest czarny.

Czytaj też: Wygląd Infinix Note 10 Pro wyciekł. Czy zachwyca?

Smartfon ma posiadać 6,9-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Mówi się, że Infinix Note 10 Pro będzie wyposażony w ekran LCD ze względu na obecność skanera linii papilarnych zamontowanego z boku.

Czytaj też: Wytrzymałość Asus Zenfone 8 ujawniona. Certyfikat IP może zachwycić

Infinix Note 10 Pro został zauważony w bazie testowej Geekbench w lutym z układem SoC Helio G90T z 8 GB RAM oraz Androidem 11. Krążą jednak plotki o układzie G90T i G95 w tym smartfonie, więc z tą informacją musimy poczekać do premiery smartfonu. Ponadto dzięki certyfikatowi FCC dowiedzieliśmy się, że Note 10 Pro będzie posiadał 256 GB pamięci masowej oraz obsługę ładowania z mocą 33 W.

Czytaj też: Samsung Galaxy S8 i S8+ nie dostaną już aktualizacji

Ponadto, Infinix Note 10 Pro jest wyposażony w obszerną wyspę aparatów, która zawiera aż pięć modułów, z czego jeden dotyczy lampy błyskowej, a pozostałe aparatów. Plotki sugerują o głównym aparacie posiadającym 64 Mpx matrycę, oraz o kamerce do selfie, która jest 16 Mpx jednostką.