Reklama
aplikuj.pl

Deepcool prezentuje przewiewną obudowę Matrexx 55 Mesh

obudowa Matrexx 55 Mesh deepcool Matrexx 55 Mesh, cena Matrexx 55 Mesh

Deepcool zaprezentował przewiewną obudowę Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F. Nie tylko zapewnia ona świetny przepływ powietrza, ale także całkiem nieźle wygląda.

Obudowa należy do serii Matrexx 55, której inne modele miałem już okazję testować. Tym razem producent postawił na ażurowy przedni panel i cztery 120 mm wentylatory – trzy znajdują się z przodu i jeden jest z tyłu. Oferują one podświetlenie ARGB, więc całość nieźle się prezentuje.

W obudowie zmieścicie nawet płyty E-ATX. Karty graficzne mogą mieć maksymalną długość 370 mm, a chłodzenie procesora może mieć wysokość 168 mm.

Matrexx 55 Mesh zmieści maksymalnie 360 mm chłodnicę z przodu, 280 mm na górze i 120 mm z tyłu. Nie zabrakło też przednich portów USB 3.0, 2.0 i audio.

Obudowa powinna trafić do polskich sklepów w ciągu najbliższych tygodni. Jej cena zgodnie z informacją prasową powinna wynosić maksymalnie 200 zł. Osobiście jednak w to wątpię – wersja Deepcool Matrexx 55 ADD-RGB 3F kosztuje ok. 290 zł, więc omawiany w newsie model na pewno będzie droższy.

Czytaj też: Asus pokazuje komputer ROG Strix GA35-G35DX – prawdziwa bestia dla graczy