WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W 1920 Polska mechami stała. Demo Iron Harvest dostępne od dziś

Wersja demonstracyjna Iron Harvest zmierza na Steam. Ciekawi jak wygląda Polska w alternatywnej wersji 1920 roku?

Niezwykle interesująca strategia zmierza na komputery PC. W alternatywnej historii świata Iron Harvest trafiamy do Europy w 1920 roku. W świecie tym króluje dieselpunk, więc nie zdziwcie się, gdy na pole bitwy żołnierzy nagle wbiegnie wielki mech niczym z Titanfalla.

Twórcy wyznaczyli już datę premiery swojej gry. Po długim okresie produkcji, która odniosła sukces na Kickstarterze (dzięki zbiórce pieniędzy od graczy tytuł będzie znacząco rozbudowany) Iron Harvest zadebiutuje 1 września 2020 roku na PC. Edycja na PlayStation 4 i Xbox One również jest planowana, lecz zostanie wydana w późniejszym terminie.

Czytaj też: Counter Strike 1.6 w przeglądarce. To naprawdę działa!

Zanim jednak siądziemy do pełnej wersji – zagramy w wersję demo. Tytuł w próbnej edycji pojawi się dziś na Steamie z okazji Steam Game Festival: Summer Edition. To nie będzie jedyna produkcja, której wersja demo zostanie udostępniona, ale na pewno jedna z najciekawszych.

W pełnej wersji gry twórcy obiecują trzy rozbudowane kampanie z 20 misjami. Iron Harvest to również ponad 30 unikalnych jednostek. Co ciekawe – wszystkie misje można przejść w kooperacji. W grze dostępny będzie również tryb sieciowy. W przyszłości aktualizacja wprowadzi również tryb rankingowy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News