WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Devil May Cry 5 bez irytującego elementu zabezpieczającego

Capcom ma dobre wieści dla graczy Devil May Cry 5. Zabezpieczenie gry zostało usunięte.

Granie na komputerach PC jest świetne jeśli komuś zależy na maksymalnej wydajności gier. Odpowiednio złożony pecet, który nawet nie kosztuje majątku, bez problemu przebije już aktualnie leciwe konsole.

Niektórzy idą jeszcze dalej i postanawiają wydać kilka tysięcy po to, aby ich maszyna bez zająknięcia uruchamiała gry w 4K i 60 klatkach na sekundę. Taki zestaw tez świetnie sprawdza się w pracy wymagającej złożonych obliczeń czy renderowania dużych plików. Wszystko działa doskonale, a jedyne co może tutaj zawinić to… producent gry.

Deweloperzy uwielbiają zabezpieczenie Denuvo, które czasem jest niemożliwe do złamania przez kilka tygodni. Zdarza się jednak, że pomimo zastosowania Denuvo, tytuł i tak działa z crackiem po kilku dniach, a czasem i godzinach.

Denuvo ma jeszcze ten minus, że spowalnia działanie gier, przez co nawet potężne maszyny nie będą sobie radziły tak jakby mogły bez Denuvo. Devil May Cry 5 stosował właśnie takie zabezpieczenie, aż tu nagle pojawiła się aktualizacja na PC ważąca 21,5 MB. Co ona zmienia? Okazuje się, że deweloper postanowił pozbyć się zabezpieczenia z gry! Sprawdźcie czy gra wyciąga Wam teraz więcej klatek!