Reklama
aplikuj.pl

Diablo 2 Resurrected z Obszarami Grozy, czyli alternatywa dla farmienia

diablo 2 resurrected

W Diablo 2 Resurrected uruchomiono publiczny serwer testowy, zawierający Obszary Grozy. Blizzard przedstawił szczegóły nowej atrakcji, która już jest dostępna.

Eksperymentalne Obszary Grozy w Diablo 2 Resurrected

Osiągnięcie 99 poziomu to doświadczenie cenione przez wszystkich graczy i powód do dumy. Dlatego Blizzard postanowił stworzyć alternatywę dla ciągłego farmienia w walce z Baalem, Diablo czy Nihlathakiem. Twórcy chcą, by podróż na 99 poziom była dostępna szerszemu gronu graczy. Powinna być także zróżnicowana – i co najważniejsze – stanowić wyzwanie. I tu pojawiają się Obszary Grozy.

Czytaj też: Wyciek Need for Speed niepokoi fanów. Fatalne wybory twórców

Gdy zaczniecie grę z włączonymi Obszarami Grozy, co godzinę armie Płonących Piekieł skupią swą demoniczną potęgę na wybranych strefach, siejąc w nich grozę. Potwory w tych strefach będą miały co najmniej 2 poziomy wyżej od waszego oraz od swoich własnych, pierwotnych poziomów, aż do maksimum ustalonego dla każdego poziomu trudności. Zdobywane doświadczenie oraz przedmioty wypadające z potworów siejących grozę będą oparte na ich nowym poziomie. Ponadto, za zabicie potworów siejących grozę otrzymacie dodatkowe punkty doświadczenia.

Oto szczegóły poziomów wszystkich potworów dla poszczególnych poziomów trudności:

Normalny

 • Podstawowy: +2 poziomy, aż do poziomu 45
 • Czempion: +4 poziomy, aż do poziomu 47
 • Unikat: +5 poziomów, aż do poziomu 48

Koszmar

 • Podstawowy: +2 poziomy, aż do poziomu 71
 • Czempion: +4 poziomy, aż do poziomu 73
 • Unikat: +5 poziomów, aż do poziomu 74

Piekło

 • Podstawowy: +2 poziomy, aż do poziomu 96
 • Czempion: +4 poziomy, aż do poziomu 98
 • Unikat: +5 poziomów, aż do poziomu 99

W powyższych obliczeniach wzięto pod uwagę podstawowy poziom gracza, który utworzył grę. Jeśli gospodarz opuści grę, zostanie wybrany inny gracz, którego poziom będzie stanowił podstawę obliczeń.

Jak dostać się na testowy serwer Diablo 2 Resurrected?

Aby wziąć udział w publicznych testach, wymagana jest licencja Diablo 2 Resurrected przypisana do konta Blizzard Battle.net o nieposzlakowanej opinii (innymi słowy, nie może być ono zablokowane lub zbanowane).

Czytaj też: Rozgrywka z Dakar Desert Rally to w końcu coś nowego!

 1. Zrestartuj aplikację Battle.net.
 2. Kliknij ikonę Diablo 2 Resurrected na pasku nawigacji po lewej stronie okna aplikacji Battle.net.
 3. Na ekranie Diablo 2 Resurrected, tuż nad przyciskiem „Graj” (lub przyciskiem „Zainstaluj”, jeśli gra obecnie nie jest zainstalowana na danym komputerze), znajduje się menu rozwijane. Należy wybrać w tym menu „PST: Diablo II: Resurrected”.
 4. Kliknij przycisk „Zainstaluj”, aby rozpocząć proces instalacji

Po rozpoczęciu gry z włączonymi Obszarami Grozy, otrzymacie informację o aktualnych strefach objętych grozą w wiadomości w oknie czatu. Czat powiadomi was również o tym, gdzie pojawią się wkrótce nowe Obszary Grozy.