Reklama
aplikuj.pl

Diablo 3 ma 10 lat. Czujecie się staro?

diablo 3

Blizzard zwrócił uwagę graczy na fakt, którego nikt pewnie nie był świadomy. No, bo ile lat może mieć Diablo 3? Pięć? Sześć, maksymalnie? Tymczasem od premiery gry minęło prawie dziesięć lat…

Blizzard dziękuje za granie 10 lat

Premiera Diablo 3 miała miejsce 15 maja 2012 roku na komputerach PC. Następnie nastąpiła premiera na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 – 3 września 2013 roku. Zatem za dwa dni minie dekada od kiedy gracze kupili Diablo 3 i walczyli przez wiele godzin z próbą podłączenia się do serwerów Blizzarda.

Czytaj też: Need for Speed Mobile 2022 wyciekł. Duży Heat na małym ekranie!

Niemiłe miłego początki zostawmy jednak w przeszłości i posłuchajmy, co Blizzard ma do powiedzenia na temat dekady rozwoju gry.

Dokładnie 10 lat temu dzielni nefalemowie przybyli do Nowego Tristram, by zbadać spadającą gwiazdę. To odkrycie wkrótce poskutkowało poznaniem nowego niebiańskiego sojusznika i rozpoczęciem misji powstrzymania upiornego planu zniszczenia Sanktuarium i Królestwa Niebios. Nawet po zadaniu ostatecznego ciosu demonicznemu Diablo, bohaterscy nefalemowie nie zaprzestali ochraniać ludzi w potrzebie. W imieniu mieszkańców Sanktuarium chcemy wam podziękować za dekadę odwagi, determinacji i niezliczonej liczby pokonywanych upiorów z Płonących Piekieł.

Pamiętajcie, że świętowanie 10-lecia Diablo III jest możliwe dzięki WAM, nefalemowie. Wielu z was spędziło niezliczone godziny na zabijaniu demonów, zbieraniu przedmiotów i tworzeniu niezapomnianych momentów, które możemy teraz wspominać. W dowód naszej wdzięczności za nieustające wsparcie ponad 65 milionów nefalemów z całego świata, chcemy ogłosić coś ekscytującego w związku z Powracającym Koszmarem, a także wprowadzić wzmocnienie w środku sezonu. Najpierw jednak chcemy raz jeszcze podziękować za wspólnie spędzone 10 lat z Diablo III!

Wydarzenia śródsezonowe w Diablo 3

Blizzard z okazji dekady istnienia gry na rynku postanowił zwiększyć nagrodę za najbardziej poszukiwane demony w Sanktuarium! Wszystkie nagrody zostaną teraz podwojone aż do końca sezonu 26. Jak zdobyć więcej legendarnych przedmiotów, takich jak Pierścień Królewskiej Wspaniałości?

Czytaj też: Xbox bez gier. Starfield i Redfall opóźnione

Po ukończeniu wszystkich 5 zleceń w akcie otrzymacie dwukrotną liczbę skarbów horadrimów wedle poziomu trudności. Częstotliwość wypadania nagród pozostanie niezmieniona podczas wydarzenia. Więcej skarbów oznacza więcej szans na zdobycie ważnych elementów wyposażenia dla danej konfiguracji.