Reklama
aplikuj.pl

Diablo Immortal dla fanatyków wędkarstwa

diablo immortal

Diablo Immortal może zaskakiwać. Wielu je krytykuje, wielu gra, a pewnie jakaś część wydaje w tej produkcji ogromne pieniądze i tym samym tytuł dalej się rozwija.

Nagrody dla Diablo Immortal

Choć ciężko w to zapewne niektórym będzie uwierzyć, to jednak w ciągu ostatnich czterech miesięcy Diablo Immortal zdobyło nagrodę najlepszej gry RPG od Pocket Gamer Awards i otrzymało nominacje od Google Play, Apple Store Awards, The Game Awards oraz D.I.C.E Awards.

Czytaj też: Ubisoft ma ogromny plan wobec Assassin’s Creed

Zespół twórców Diablo Immortal dziękuje teraz graczom za ciągłe wsparcie i w ramach podziękowania rozsyła graczom specjalny zestaw nagród za pośrednictwem usługi pocztowej w grze. Zestaw zawiera 3 legendarne emblematy, 1 losowy przedmiot z zestawu, 1 losowy przedmiot legendarny i 6 zwykłych klejnotów.

Łowienie ryb w Diablo Immortal

Tytuł jest stale rozwijany, a jedną z mniej spodziewanych w nim funkcji jest opcja łowienia ryb. Od poziomu 43 możliwa jest podróż na trujące moczary Żółcibagna, gdzie rozpocząć można zadanie Najlepsze Zajęcie. Zadanie to rozpocznie waszą drogę do tytułu najlepszego wędkarza Sanktuarium, a co najważniejsze, zapewni również wędkę.

Po ukończeniu zadania wprowadzającego możecie oficjalnie rozpocząć swoje poszukiwania podwodnych mieszkańców Sanktuarium. Istnieją 3 strefy, w których możesz łowić ryby (Cmentarz Popielnych, Żółcibagno oraz Zamarznięta Tundra). Są oznaczone ikonką ryby na mapie strefy. Łowiska są bezpiecznymi strefami, w których gracze nie będą atakowani przez potwory. Łowić ryby można tylko i wyłącznie w wyznaczonym łowisku.

Czytaj też: Forever Skies, survival w chmurach zbierze dodatkowe fundusze od chętnych

Przed podjęciem próby złapania ryby należy odwiedzić rybaka, który również znajduje się w bezpiecznej strefie, i zakupić u niego przynętę. Każda próba łowienia ryb zużyje 1 przynętę. U rybaka można kupić nieograniczoną liczbę przynęt, a w swoim ekwipunku można mieć ich jednocześnie 99, dlatego warto używać ich z rozwagą.

Podczas gdy spławik unosi się na powierzchni wody, ryby będą go co jakiś czas skubać. Zauważycie, że pasek licznika powoli zaczyna się napełniać, przechodząc przez każdą z 3 wspomnianych ikon ryb. Wy decydujecie, kiedy pociągniecie wędkę, ale im dłużej spławik będzie w wodzie, tym wyższa szansa, że złapiecie rzadszy gatunek ryby. Ale nie zastanawiajcie się zbyt długo nad tym, czy wyciągać spławik… jeśli zegar napełni się, ryby zrobią się niespokojne i uciekną. Wszystkie złapane ryby wylądują w waszym ekwipunku.