WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Disney zapowiada dokument o Krainie Lodu 2

Disney zapowiada dokument o Krainie Lodu 2

Żeby zapełnić bibliotekę platformy Disney wziął się za kolejną serię dokumentalną o kulisach swojej produkcji. Tym razem zobaczymy, jak powstawała Kraina Lodu 2.

Czytaj też: Wonder Woman 1984 – Diana i wskrzeszony Steve na nowym zdjęciu

Wygląda na to, że Disney ma zamiar przybliżyć nam kulisy powstawania swoich głośnych produkcji z ostatnich lat. Najpierw była dokumentalna seria o The Mandalorian, a teraz przyszedł czas na Krainę Lodu 2. Dziś do sieci trafił zwiastun i pierwszy plakat promujący produkcję, którą oczywiście będzie można oglądać na Disney+. Pierwszy odcinek zadebiutuje tam już 26 czerwca, a kolejne będą pojawiały się tam co tydzień. Łącznie seria będzie liczyć sześć epizodów.

W Into the Unknown: Making Frozen 2 pojawią się twórcy i obsada, którzy przeanalizują rózne elementy i etapy powstawania Krainy Lodu 2. Podobnie jak w przypadku Disney Gallery: The Mandalorian dostaniemy sporo ciekawostek, wywiadów, a także ekskluzywnych materiałów. Twórcy obiecują wzgląd w proces podejmowania ważnych i przełomowych decyzji, a także opowiedzą o wyzwaniach, z jakimi przyszło im się mierzyć podczas pracy nad filmem.

Takie serie wydają się bardzo ciekawe, jednak głównie dla entuzjastów danych produkcji i zapaleńców interesujących się procesem tworzenia filmu czy serialu. Dla przeciętnego subskrybenta platformy to może nie być wystarczające, by nadal płacić za platformę.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News