WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Diuna – wyciekł pierwszy teaser! Są też nowe zdjęcia z filmu

Niedawno do sieci trafiło kilka zdjęć z pierwszej zapowiedzi Diuny, którą w niektórych krajach prezentowano przed seansem Tenet. Teraz do sieci wyciekł cały teaser, a także nowe zdjęcia.

Pełny zwiastun Diuny trafi do sieci 9 września i już nie mogę się tego doczekać. Tymczasem jednak niektórzy widzowie mogli przed Tenet zobaczyć krótki teaser i jak można się spodziewać, najpierw do sieci trafiły zdjęcia, a teraz cała zapowiedź. Skoro Warner Bros. nie chciał pokazać wszystkim, to fani wzięli sprawę w swoje ręce i sami wrzucili nagranie. Nie jest ono w super jakości, ale wyraźnie widać udostępnione sceny.

Możemy zobaczyć Matkę Wielebną Bene Gesserit Gaius Helenę Mohiam stojącą z Paulem Atrydą podczas wykonywania testu Gom Jabbar. Dodatkowo pokazano jak wygląda Dave Bautista zmieniony w Glossu Rabbana i Stellan Skarsgard jako baron Harkonnen. Oprócz nich widzimy Chani, kilka ujęć Paula i Lady Jessicy, a także Stilgara. Widać także Jasona Mamoę w roli Duncana Idaho.

https://twitter.com/__MilkyTimo/status/1300598100378091520

Przypomnijmy, że Diuna będzie ekranizacją słynnej powieści Franka Herberta, a akcja filmu rozgrywa się w przyszłości na planecie Arrakis. Głównym bohaterem jest syn księcia, Paul Atryda (Timothée Chalamet). Po zamachu stanu chłopak ucieka trafiając na koczowniczy lud wojowników. Postanawia poprowadzić ich do walki przeciwko ludziom odpowiedzialnym za zamach.Stellan Skarsgard wcieli się w rolę barona Vladimira Harkonnena, śmiertelnego wroga rodu Atrydów i wuja Glossu Rabbana (Dave Bautista). Rebecca Ferguson zagra matkę Paula, Lady Jessicę.

Zobaczcie też dwa nowe zdjęcia z Diuny, które pokazał magazyn Empire. Widzimy na nich Javiera Bardema w roli Stilgara, a także Rebeccę Ferguson wcielającą się w Lady Jessicę i Oscara Isaaca jako księcia Leto Atrydę.

Premiera Diuny zapowiedziana jest na 18 grudnia 2020 roku

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News