Reklama

Darmowa dostawa w Empiku to nie jest jednorazowa promocja

Darmowa dostawa często bywa tylko jednorazową promocją. Tymczasem Empik wprowadza darmową dostawę na zawsze i dla wszystkich. Wystarczy tylko dołączyć do programu lojalnościowego.

Empik Premium Free zastąpi Mój Empik

Mój Empik to program lojalnościowy, który jest obecny na rynku od 2016 roku i do tej pory zgromadził 5 mln użytkowników.. Od 2 września zastąpi go Empik Premium Free. Dla dotychczasowych użytkowników programu teoretycznie nie zmieni się nic. Zostaną automatycznie przeniesieni do jego nowego wersji.

Najważniejszą informacją dla użytkowników Empik Premium Free jest darmowa dostawa do Paczkomatów i punktów odbioru. Nie jest to jednorazowa promocja, tylko usługa wprowadzona na stałe. Mogą z niej skorzystać obecni, jak i nowi użytkownicy programu.

Karol Ignatowicz, dyrektor ds. transformacji Grupy Empik:

Na początku pandemii udostępniliśmy wszystkim bezpłatnie naszą flagową usługę Empik Premium. Decyzję podjęliśmy szybko i spontanicznie – chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich odbiorców w tym trudnym czasie. Dzięki Empik Premium klienci zaoszczędzili już ponad 150 mln złotych, przeczytali i przesłuchali 2 miliony e-booków i audiobooków w aplikacji Empik Go, wykonali 1,5 mln promocyjnych odbitek zdjęć w Empik Foto. Popularność Empik Premium przerosła nasze oczekiwania. Polacy docenili możliwość korzystania z darmowej dostawy, zniżek na zakupy czy dostępu do książek cyfrowych. Wiedząc, jak ważne są dla klientów te korzyści, obok Empik Premium uruchomiliśmy całkowicie bezpłatny program Empik Premium Free.

Dodatkowo członkowie Empik Premium Free mają dostęp do 200 audiobooków i e-booków oraz do podcastów w aplikacji Empik Go. Kolejnym dodatkiem jest możliwość zwrotu towaru bez posiadania fizycznego paragonu w ciągu 30 dni od zakupu, wyłącznie na podstawie kodu klienta w aplikacji mobilnej. Oprócz tego od 7 września użytkownicy aplikacji mogą liczyć na 5% rabat na nieprzecenione produkty.

Bez zmian pozostaje program przekazywania książek bibliotekom szkolnym. Empik co roku przekazuje ich 10 tys., a od początku trwania programu jest ich już 42 tys.

Więcej dobrego w Empik Premium

Użytkownicy Empik Premium mogą liczyć na jeszcze więcej rabatów. Obecnie jest to 15% zniżki na zakupy w salonach, 20% w sklepie internetowym Empik.com, darmowa dostawa (również kurierem) oraz 3% zwrotu środków za zakupy. Z danych Empiku wynika, że klienci oszczędzają dzięki temu ok 50 zł miesięcznie.

Aktualnie w ramach promocji Empik Premium kosztuje 39,99 zł za cały rok.