WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Diuna wymaga jeszcze poprawek. Ekipa wraca na plan

Wygląda na to, że Diuna nie jest jeszcze całkowicie skończona. Reżyser, Denis Villeneuve przygotowuje się właśnie do powrotu na plan zdjęciowy.

Czytaj też: Wonder Woman 1984 – tak będzie wyglądała Cheetah w filmie? Zobaczcie nowe grafiki

Jak podaje Deadline wysokobudżetowa produkcja Denisa Villeneuve wymaga jeszcze paru dokrętek. Reżyser wraz z obsada i ekipa szykuje się właśnie do wyjazdu do Budapesztu, gdzie nakręcą potrzebne sceny. Na plan z pewnością powróci Oscar Issac, który wciela się w Księcia Leto Atrydę, bo to właśnie on poinformował o planowanym wznowieniu prac.

Zamierzamy zrobić dodatkowe zdjęcia w połowie sierpnia… mówią, że w Budapeszcie na Węgrzech. Widziałem montaż niektórych scen to i po prostu wygląda niesamowicie. Denis jest prawdziwym artystą i efekt finalny będzie niesamowity. Dziwne, że robimy dokrętki na kilka miesięcy przed premierą, ale zdarzało się to również w Gwiezdnych Wojnach.

Powrót ekipy na plan nie powinien jednak nikogo niepokoić, Diuna nadal ma zadebiutować 18 grudnia i nic nie wskazuje na konieczność przesunięcia premiery. Według słów Isaaca dokrętki to raczej tylko kosmetyczne poprawki, a nie jakaś większa ingerencja w produkcję. Według doniesień pierwszy zwiastun mamy zobaczyć już 17 lipca, przed specjalnym pokazem Incepcji.

Przypomnijmy, że Diuna będzie ekranizacją słynnej powieści Franka Herberta, a akcja filmu rozgrywa się w przyszłości na planecie Arrakis. Głównym bohaterem jest syn księcia, Paul Atryda (Timothée Chalamet). Po zamachu stanu chłopak ucieka trafiając na koczowniczy lud wojowników. Postanawia poprowadzić ich do walki przeciwko ludziom odpowiedzialnym za zamach.Stellan Skarsgard wcieli się w rolę barona Vladimira Harkonnena, śmiertelnego wroga rodu Atrydów i wuja Glossu Rabbana (Dave Bautista). Rebecca Ferguson zagra matkę Paula, Lady Jessicę.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News