Zdjęcia nowego Golfa kombi zwiastują rychły debiut

Golf kombi, nowy Golf kombi, Golf Variant 2021, Variant 2021, prototyp Golf Variant,

Chociaż niektórym zbiera się na wymioty, kiedy patrzą na nadwozie kombi, niektórzy mogą dojrzeć ukryte w nowym Golfie Variant piękno.

Volkswagen ewidentnie szykuje się do ujawnienia swojego najnowszego Golfa 8. już generacji w wydaniu kombi, a więc z długim dachem. Ten jest niczym alternatywa dla SUVa, którą upodobają sobie zwłaszcza rodziny, potrzebujące więcej miejsca w porównaniu do tego, co może zaoferować hatchback.

Świeża seria zdjęć szpiegowskich (via Motor1) ujawnia nowy model prawie w całości, bo kamuflaż wylądował tylko na tylnych światłach. Ten prototyp wydaje się być modelem o niższej specyfikacji, sądząc po małych kołach i braku sztucznych końcówek wydechu.

Z tyłu dzieje się coś dziwnego, ponieważ czerwone światła odblaskowe mają częściowy kamuflaż w kolorze nadwozia, a na dolnej części zderzaka wylądowały fałszywe czerwone naklejki.

Czytaj też: Co wyjątkowego oferuje nowy limitowany McLaren 720S?

Premiera tego Golfa jest już pewna, ale ciągle brakującym elementem układanki jest to, czy Golf Variant ponownie otrzyma pochodne GTD i R w Europie.

Ciekawi nas również, czy hybryda plug-in GTE będzie dostępna w tej formie nadwozia, ale możemy być pewni, że ogół silników, skrzyni biegów i technologii Golf w wydaniu kombi podzieli z hatchbackiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News