WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Zdjęcia nowego Golfa kombi zwiastują rychły debiut

Chociaż niektórym zbiera się na wymioty, kiedy patrzą na nadwozie kombi, niektórzy mogą dojrzeć ukryte w nowym Golfie Variant piękno.

Volkswagen ewidentnie szykuje się do ujawnienia swojego najnowszego Golfa 8. już generacji w wydaniu kombi, a więc z długim dachem. Ten jest niczym alternatywa dla SUVa, którą upodobają sobie zwłaszcza rodziny, potrzebujące więcej miejsca w porównaniu do tego, co może zaoferować hatchback.

Świeża seria zdjęć szpiegowskich (via Motor1) ujawnia nowy model prawie w całości, bo kamuflaż wylądował tylko na tylnych światłach. Ten prototyp wydaje się być modelem o niższej specyfikacji, sądząc po małych kołach i braku sztucznych końcówek wydechu.

Z tyłu dzieje się coś dziwnego, ponieważ czerwone światła odblaskowe mają częściowy kamuflaż w kolorze nadwozia, a na dolnej części zderzaka wylądowały fałszywe czerwone naklejki.

Czytaj też: Co wyjątkowego oferuje nowy limitowany McLaren 720S?

Premiera tego Golfa jest już pewna, ale ciągle brakującym elementem układanki jest to, czy Golf Variant ponownie otrzyma pochodne GTD i R w Europie.

Ciekawi nas również, czy hybryda plug-in GTE będzie dostępna w tej formie nadwozia, ale możemy być pewni, że ogół silników, skrzyni biegów i technologii Golf w wydaniu kombi podzieli z hatchbackiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News