Reklama
aplikuj.pl

DLC do Elden Ring na początku 2023?

elden ring

Plotki o pojawieniu się dodatku do Elden Ring krążą wśród graczy już od dłuższego czasu. Po raz pierwszy jednak mamy informację, które rzeczywiście może zwiastować istnienie rozszerzenia fabularnego gry.

Elden Ring DLC w 2023?

Elden Ring zachwyciło graczy i do dziś jest uznawane za głównego kandydata do miana gry roku 2022. Rozległy świat, który płynnie łączy rozległe przestrzenie, różnorodne sytuacje oraz olbrzymie lochy ze skomplikowanymi trójwymiarowymi projektami to, to co pokochali gracze. Jego eksploracja to radość z odkrywania nieznanego i mierzenia się z wielkimi niebezpieczeństwami, a pokonywanie tych trudności dostarcza niemałej satysfakcji.

Czytaj też: Wiedźmin 1 Remake powstaje. Na co się nastawić?

Nie dziwne zatem, że gracze wprost nie mogą się doczekać ewentualnych dodatków. Dziwnym by nawet było gdyby nie powstały, bo gra sprzedała się absurdalnie dobrze, a do tego zdobyła bardzo dużo maksymalnych ocen w recenzjach. DLC zdaje się być zatem więcej, niż pewne, ale oficjalnie nic nie wiemy o prowadzeniu takowych prac nad dodatkiem.

Coś jednak może być na rzeczy! Autorzy oficjalnego, fizycznego poradnika do gry podzielili go na dwie części. Jak się okazuje „Volume II” zadebiutuje dopiero na początku 2023 roku. Powodem opóźnienia prac jest chęć umieszczenia w nim wszystkich znanych informacji o grze. Elden Ring nie dostaje nowej zawartości w łatkach, więc na co tutaj czekać? Zdaje się, że na dodatek, który wyjdzie na początku przyszłego roku!