Reklama

Do Allegro Smart! dołączył nowy kurier – pickpack

Do Allegro Smart! dołączył nowy kurier - pickpack

W opcji Allegro Smart! będziemy mogli skorzystać z usług nowej firmy przewozowej – pickpack, dzięki której paczka może dotrzeć do nas kilka godzin po zamówieniu.

Allegro Smart! – kolejny kurier do wyboru

Allegro zdaje sobie sprawę, że ich klienci przede wszystkim cenią szybkie i wygodne dostawy zamówionych produktów. I właśnie to jest jeden z kierunków rozwoju platformy. Dlatego właśnie Allegro nawiązało współpracę z kolejną firmą przewozową, która zaoferuje klientom dostawę 7 dni w tygodniu. obecnie z tych ekspresowych przesyłek można skorzystać w Warszawie, ale z czasem usługa pojawi się i w innych miastach.

Czytaj też: Nowe funkcje Androida – co przygotowało dla nas Google?
Czytaj też: Policja ostrzega przed oszustwem „na zdalny pulpit”. O co chodzi?
Czytaj też: Co nowego przynosi Firefox 86?

Łukasz Szczepański – dyrektor Delivery Experience w Allegro mówi:

Dzięki współpracy z firmą pickpack jeszcze więcej klientów, będzie mogło otrzymać swoje zakupy już w dniu złożenia zamówienia. Obecnie ponad 80 % zamówień z Allegro jest dostarczanych  w ciągu 1-2 dni. To doskonały wynik, ale nasze ambicje są znacznie większe. Nieustannie pracujemy z naszymi partnerami logistycznymi, aby zapewnić klientom doskonałe doświadczenie zakupowe, aż do momentu odbioru przesyłki. Klienci zyskują coraz więcej opcji dostawy – i mogą wybrać to, co w danej chwili jest dla nich najważniejsze. A dzięki Allegro Smart! bez względu czy zdecydują się na odbiór w punkcie czy ekspresowego kuriera, nie zapłacą za dostawę. Natomiast dla sprzedających krótki czas dostawy to szansa na zwiększenie atrakcyjności ofert oraz budowanie przewagi konkurencyjnej i satysfakcji  klientów.

Krótki czas dostawy, jaki oferuje współpraca z pickpack będzie również korzystny dla sprzedawców. Klienci częściej poszukują ofert, w których dostawa oferowana jest w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo dzięki Programowi Szybkich Dostaw przedsiębiorcy, których paczki trafią do klientów tego samego lub następnego dnia mogą korzystać z rabatów transakcyjnych.