Reklama

Do sieci wyciekł plakat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Gwiezdne Wojny IX – nowa superbroń?
Gwiezdne Wojny IX – nowa superbroń?

Niespodziewanie do sieci trafił plakat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen, niestety nie zawiera on tytułu. Możemy jednak rzucić okiem na znanych nam bohaterów, a także na złowrogą armię Kylo Rena.

Czytaj też: Najnowsze plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home

Do tej pory nie dostaliśmy jeszcze ani tytułu, ani tym bardziej zwiastuna zwieńczenia nowej gwiezdnowojennej trylogii. Oczekuje się, że zostaną one ujawnione w przyszłym miesiącu podczas Star Wars Celebration w Chicago. Jednak do sieci wyciekł plakat promujący IX Epizod. Wydaje się, że jest prawdziwy, gdyż na niektórych stronach publikujących go szybko pojawiła się informacja o usunięciu zdjęcia na prośbę Disneya.

Na plakacie możemy zauważyć nie tylko znanych nam już bohaterów, ale przede wszystkich Rycerzy Ren. Nie pojawili się oni w Ostatnim Jedi, a w Przebudzeniu mocy mieliśmy ich tylko w jednej scenie. Rycerze wyglądają trochę jak Kylo Ren, jednak nie dzierżą oni tradycyjnych mieczy świetlnych.

Zobaczcie plakat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Do sieci wyciekł plakat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Choć grafika wydaje się autentyczna, zwłaszcza biorąc pod uwagę zachowanie Disneya, to nadal nie mamy oficjalnego potwierdzenia. Wygląda na to, że na konkrety możemy liczyć dopiero podczas Star Wars Celebration. Możliwe, że Disney zdradzi nie tylko tytuł, ale również opublikuje zwiastun, by mógł być puszczany przed seansami Avengers: Endgame.

Czytaj też: Czy ktokolwiek coś wie o New Mutants?

Źródło: comicbookmovie.com