Reklama
aplikuj.pl

Zaskakująco dobry zestaw gier w Xbox Game Pass

xbox game pass

W ostatnich miesiącach Microsoft nie trafiał w moje gusta jeśli chodzi o Xbox Game Pass. Tym razem jednak propozycja od zielonych jest doskonała.

Xbox Game Pass z solidnym zastrzykiem gier

Microsoft ujawnił produkcje, które trafią do graczy w lutym 2023. Będzie w co grać! Oto nadchodzące tytuły.

Madden NFL 23 (konsole, PC) – 9 luty

Madden NFL 23 zawiera zupełnie nowe sposoby kontrolowania stylu gry i pozwala decydować o losach klubu dzięki aktualizacjom wolnych agentów oraz logiki wymian. Graj w swoim stylu i zapisz się na kartach historii w trybie Face of the Franchise: The League. Zbierz najpotężniejszy skład ze wszystkich w Madden Ultimate Team.

SD Gundam Battle Alliance (chmura, konsole, PC) – 9 luty

SD Gundam Battle Alliance to wieloosobowe RPG akcji Gundam, w którym możesz pokonać przeciwników solo lub ze znajomymi w emocjonującej, zmechanizowanej walce. Zdobywaj nowe Mobile Suits, zasilaj je i walcz w nich w różnych misjach!

Czytaj też: Nintendo Switch bije rekordy, ale PlayStation 2 stawia opór

Mount & Blade II: Bannerlord (chmura, konsole, PC) – 14 luty

Mount & Blade II: Bannerlord to długo wyczekiwana kontynuacja uznanego połączenia symulatora średniowiecznej walki i gry RPG, Mount & Blade: Warband. Stwórz i rozwiń postać, która będzie dopasowana do twojego stylu gry i weź udział w eksploracji, najazdach i podbojach ogromnego średniowiecznego świata, gdzie każda rozgrywka jest inna.

Cities: Skylines – Remastered (chmura, konsole) – 15 luty

Cities: Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą ci poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwego, żyjącego miasta, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki budowy miasta.

Czytaj też: Sherlock Holmes The Awakened można sprawdzić za darmo!

Shadow Warrior 3: Definitive Edition (chmura, konsole, PC) – 16 luty

Shadow Warrior 3 to niekonwencjonalny FPS, który wynosi znaną już serię na jeszcze wyższy poziom za sprawą niezwykłej mieszanki błyskawicznych wymian ognia, brutalnych starć wręcz i spektakularnego systemu swobodnego poruszania się.

Atomic Heart (chmura, konsole, PC) – 21 luty

Walcz wśród eksplozji w utopijnym świecie, gdzie obłęd miesza się z patosem. Dopasowuj styl walki do różnych przeciwników. Wykorzystuj elementy otoczenia i ulepszaj wyposażenie, aby wykonać misję. Tutaj za prawdę płaci się krwią.