WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dobry zwiastun WWE 2K20, czyli gry, o której i tak zapomnicie

Zwiastun WWE 2K20 ewidentnie promuje kobiecie postacie w grze. Czy seria w końcu stanie się tytułem na poziomie?

WWE 2K20 to kolejna odsłona serii o wrestlingu. Popularność tego sportu w Polsce rośnie, ale wciąż nie możemy tutaj mówić o znacznej grupie fanów. Dopracowanie gry również od kilku lat sprawia wrażenie, jakby ktoś nie do końca interesował się tym, co robi. Gra straszy do dziś swoją oprawą graficzną i przeciętnymi animacjami. To sie jednak powoli zmienia.

Czytaj też: Destrukcja otoczenia w Cyberpunk 2077 – tego się nie spodziewałem

Autorzy coraz bardziej przykładają się do WWE 2K20, dzięki czemu tytuł ten z roku na rok prezentuje lepszą formę. Czy tym razem będzie można powiedzieć, że mamy do czynienia z bardzo dobrą produkcją? Na odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze poczekać. Póki co, autorzy skupiają się na kobietach.

Na okładce WWE 2K20 pojawi się Becky Lynch oraz Roman Reigns. Takie wystawienie pani Lynch na front ma wskazywać na większe przyłożenie się do damskich bohaterek WWE. Po latach próśb fanów czwórka znana jako WWE Four Horsewomen w składzie Becky Lynch, Charlotte Flair, Bayley oraz Sasha Banks pojawi się w trybie MyCareer.

Mamy tutaj fanów WWE, którzy już zacierają ręce na ten tytuł? Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksa One 22 października.

Czytaj też: Nierozpakowany Kid Icarus z 1988 znaleziony na strychu

Źródło: wccftech.com