Reklama
aplikuj.pl

Dodatek do Cyberpunk 2077 z rekordowym budżetem

cyberpunk 2077

CD Projekt RED zdawkowo publikuje informacje na temat Cyberpunk 2077 Widmo Wolności. Deweloperzy zdradzili jednak pewną ciekawostkę na temat rozszerzenia.

Budżet Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

Serwis parkiet.com przepytał CD Projekt RED o kilka spraw związanych z Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 Dziki Gon. Polscy deweloperzy wciąż skrywają informacje o swojej produkcji, choć ujawnili jeden ciekawy szczegół dotyczący budżetu gry.

Czytaj też: Detroit Become Human bije rekordy popularności

Czujemy się komfortowo z obecnym stanem prac nad dodatkiem. […] Będzie to największy dodatek w historii studia pod względem budżetu. Liczymy, że nowe przygody i bohaterowie przyciągną tych, którzy już dobrze znają „Cyberpunka”, a także zachęcą wielu nowych graczy do rozpoczęcia rozgrywki w Night City.

Zainteresowanie „Cyberpunkiem” wzrosło po premierze serialu „Edgerunners” na Netfliksie – Pozostawało wysokie w ostatnim kwartale 2022 r. Bardzo cieszą nas statystyki wskazujące na wysoką liczbę grających oraz ich pozytywne oceny. Sentyment wokół gry wyraźnie się poprawił, co jest dobrym prognostykiem przed wydaniem „Phantom Liberty”.

W czwartym kwartale widzieliśmy zdecydowany wzrost zainteresowania trzecią częścią „Wiedźmina”, zarówno pod względem sprzedażowym, jak i liczby osób grających w nasz tytuł. Zgodnie z oczekiwaniami był to najmocniejszy sprzedażowo kwartał roku dla tej gry.

Oczywiście największy budżet gry wcale nie musi oznaczać, że rozszerzenie będzie największe w historii. Z wstępnych zapowiedzi wiemy, że dodatek będzie długością przypominał coś pomiędzy dwoma rozszerzeniami Wiedźmin 3 Dziki Gon.

Zapowiedź Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

Widmo wolności to dodatek do Cyberpunka 2077 w klimacie thrillera szpiegowskiego. Ponownie wcielimy się w V – zostaniemy cyberpunkiem do wynajęcia i podejmiemy się niemożliwej misji szpiegowskiej napędzanej chęcią przetrwania.

Czytaj też: Rok królika w Overwatch 2 to nowe, darmowe atrakcje

Korzystaj z nowych umiejętności, używaj nowych broni i technologii, i zanurz się w świecie zachwianej lojalności i politycznych przepychanek.

Przedstawiamy Idrisa Elbę w roli Solomona Reeda, agenta FIA Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dołącz do niego i podejmijcie się niemożliwej misji szpiegowskiej napędzanej chęcią przetrwania.