Reklama
aplikuj.pl

Dodatek do Forza Horizon 5 to odgrzewane kotlety

forza horizon 5

Na Steam wyciekł pierwszy dodatek do Forza Horizon 5. Deweloperzy postawili na coś co już raz zrobili. Czy gracze zareagują na to pozytywnie? Pierwsze opinie to kręcenie nosami.

Dodatki do Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 otrzyma dwa duże rozszerzenia. Nie ma w tym nic niezwykłego. Już poprzednie odsłony serii mogły liczyć na takie wsparcie i zawsze otrzymywaliśmy coś nowego i oryginalnego. Oprócz masy dodatkowych pojazdów, na graczy po kilku miesiącach czekała zazwyczaj nowa lokalizacja, która pozwalała bawić się mechanikami gry lub sprawiała, że gracze ścigali się w ciężkich warunkach pogodowych.

Czytaj też: Prawdopodobnie wyciekła data premiery The Last of Us Remake na PC i PS5

W Forzie Horizon 3 mielismy Hot Wheelsy, w Forzie Horizon 4 samochody z klocków LEGO, a w Forzie Horizon 5 pojawią się… znowu Hot Wheelsy?

Czytaj też: Jak zagrać w The Elder Scrolls Online High Isle i się nie zgubić?

Na to właśnie wskazuje ostatni wyciek ze Steam, w którym ujawniono, że pierwsze duże rozszerzenie do Forza Horizon 5 to właśnie znowu słynne resoraki. Gracze już teraz na forach wyrażają niezadowolenie, narzekając na to, że znów otrzymujemy to samo.

Hot Wheels w Forza Horizon 5 to coś więcej?

Wciąż może się okazać, że nowy dodatek będzie czymś więcej, niż było to w Forza Horizon 3. Tego dowiemy się zapewne już 12 czerwca na pokazie gier Xboxa i Bethesdy. Pytanie tylko, czy tutaj da się coś jeszcze wymyślić. Rozszerzenie „Forza Horizon 3 Hot Wheels” oferowała takową zawartość:

Dodatek Hot Wheels do gry Forza Horizon 3 to najlepszy plac zabaw dla samochodów! Mieści się on na szeregu wysp u wybrzeży Australii i urzeczywistnia wszystkie fantazje związane z Hot Wheels – pętle, korkociągi, platformy przyspieszające, zakręty z mocnymi przechyleniami, half-pipe’y, szalone skoki, a nawet mechaniczne dinozaury! Ścigaj się dziesięcioma nowymi samochodami, w tym takimi ikonami Hot Wheels jak Twin Mill i Boneshaker. Twórz własne zawody Hot Wheels, wymieniając elementy torów do trików i rzucając wyzwanie swoim znajomym. Ponadto czekają na ciebie nowy zapomniany wóz do odkrycia, nowe osiągnięcia Xbox Live, nowe listy życzeń, rywale, nowe areny wieloosobowe i wiele innych atrakcji.

Co mogą zrobić twórcy? Dodać więcej pojazdów? To nie uspokoi graczy.