Reklama
aplikuj.pl

Domowy ogródek Click & Grow 25, czyli świeże warzywa na Waszym blacie

Domowy ogródek, Click & Grow 25,

Firma Click & Grow po raz kolejny podbiła Kickstartera, wrzucając na niego wyjątkowy domowy ogródek Click & Grow 25, który tę swoją wyjątkowość zawdzięcza przede wszystkim temu, że uzbierał już prawie 1,5 miliona złotych od klientów.

Chociaż tego typu nowoczesne domowe ogródki nie są specjalną nowością na rynku, to nie często zdarza się, żeby jakiś z nich zaliczył tak wielki sukces na rynku. Domowy ogródek Click & Grow 25 ma jednak wszystko to, co potrzebne, aby podbić Kickstartera – ciekawy pomysł, świetne wykonanie (przynajmniej na zdjęciach), dostawę na najważniejsze rynku w lutym 2022 roku i obietnice lepszego, zdrowszego życia dla kupujących.

Czytaj też: Obejrzyjcie pomysł LG na domowy ogródek do kuchni

Od pewnego czasu piekę chleb. Nigdy o tym nie myślałem, nigdy nie planowałem, a tu proszę – z dnia na dzień zacząłem hodować swój zakwas, a zapas mąk wystarczy mi na pół roku. Wszystko przez pandemię, która sprawiła, że w domach wielu zaczęło swoje dążenia do bycia możliwie najbardziej samowystarczalnymi. Nic więc dziwnego, że domowy ogródek Click & Grow 25 zyskał tak wielu zwolenników, choć tani nie jest, sięgając ceny 499$.

Kto nie chciałby w dzisiejszych czasach zabawić się w farmera z Click & Grow 25?

Jego kupujący mogą jednak liczyć na zestaw nasion dowolnego typu, bo samo kupno ogródka łączy się też z wymogiem kupowania opatentowanych kapsułek roślinnych Smart Soil do równie zastrzeżonego systemu tac. Firma oferuje ponad 70 odmian roślin w cenie od 1,50 do 2,20$ i zachęca do wykorzystania modułowości Click & Grow 25, dzięki której każdy kolejny ogródek można ze sobą łatwo połączyć w wertykalnej pozycji.

Czytaj też: Stwórzcie swój inteligentny ogródek domowy z Pico

Ten nowoczesny, inteligentny ogródek warto podzielić na główny moduł, który składa się ze stelaża z podświetleniem i magazynem wody oraz specjalnej tacy na pięć wspomnianych kapsułek roślinnych. Te składają się z „inteligentnej ziemi” i nasionka, a wodę czerpią na bieżąco przez małą rurkę.

Czytaj też: Inteligentny domowy ogródek Respira, czyli kiedy nawet kaktus Wam usycha

Wszystko to razem sprawia, że domowy ogródek Click & Grow 25 zapewnia roślinom świetne warunki rozwoju (wilgotność, poziom tlenu, składniki odżywcze, naświetlenie ze zintegrowanego oświetlenia LED zużywające 200 kWh energii rocznie), które przekładają się na znacznie szybsze, regularne zbiory. Dodatkowo po wyrośnięciu roślin na konkretnych tacach można je po prostu zastąpić inną tacą ze świeżo zasadzonymi nasionami i cieszyć się tymi wcześniejszymi przez tydzień.