WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Doom Patrol – kolejne zdjęcia i plakaty promujące drugi sezon

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z 2. sezonu Doom Patrol. Sprawdźcie jak prezentują się niecodzienni bohaterowie i nowa członkini zespołu – Dorothy Spinner.

Czytaj też: The Umbrella Academy – bohaterowie na nowych plakatach promujących drugi sezon

Doom Patrol to serial o grupie wyrzutków z DC, który w przeszłości ulegli przeróżnym, strasznym wypadkom. Dzięki nim otrzymali swoje nadludzkie umiejętności, a jednocześnie wywarły ogromny wpływ na ich psychikę. Załamani znajdują oparcie w Doktorze. To dość specyficzna seria, która znacznie różni się od dotychczasowych seriali DC. Doom Patrol zyskał ogromną popularność i spotkał się z pozytywną reakcją zarówno fanów jak i krytyków.

Niedawno ogłoszono, że 2. sezon powróci z nowymi odcinkami już25 czerwca. Pierwszy sezon mieliśmy okazję oglądać na platformie HBO GO, zaś według nowych informacji kolejna odsłona zadebiutuje zarówno na platformie DC Universe jak i HBO Max, choć nie wiadomo, czy poza USA 2. sezon Doom Patrol również będzie dostępny na HBO GO. W nowych odcinkach do swoich ról powrócą: April Bowlby, Jake Michaels, Diane Guerrero, Jovian Wade, Brendan Frasier, Timothy Dalton i Alan Tudyk.

Na udostępnionych przez Entertainment Weekly zdjęciach widzimy nową bohaterkę, która dołączy do znanych nam już wyrzutków. Jest nią Dorotry Spinner grana przez Abigail Shapiro.

Entertainment Weekly pokazało też dwa plakaty, na których widzimy całą ekipę.

Premierę 2. sezonu Doom Patrol zaplanowano na 25 czerwca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News