DualSense okiem Techlandu. Deweloper Dying Light 2 o swoich wrażeniach

dualsense, dying light 2, techland

Co o DualSense myśli deweloper Dyng Light 2? Opinia jest raczej pozytywna.

O Dying Light 2 na razie cisza. Gra jednak powstaje i deweloperzy pracują na spokojnie. Nie mamy żadnej daty premiery gry, więc Techland nie musi gonić za terminami. Nie oznacza to jednak, że pracownicy nie są aktywni w innych kwestiach.

Tymon Smektała, który jest lead designerem Dying Light 2 wyraził swoje zdanie na temat kontrolera PlayStation 5. Co Smektała myśli o DualSense? Zanim do tego przejdziemy, pamiętajmy, że raczej deweloperzy nie wyrażaliby negatywnych opinii na temat takiego sprzętu i w sieci głównie natrafiamy na pozytywne wypowiedzi. No, ale zawsze warto poznać czyjeś zdanie.

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass! Microsoft wyrzuca jednak coś innego

Jak pracownik Techlandu zareagował na pada? Już teraz go uwielbia. Smektała jest zakochany w designie, który jest prawdziwie futurystyczny. Jego zdaniem pasuje do 2020 roku. Uważa on, że jest szansa na to, iż będzie on najlepszym padem w historii, a do tego o bardzo ciekawym wyglądzie.

Ale w jego wypowiedzi, o dziwo, znalazła się też drobna uwaga. Lead designer Dying Light 2 zwraca uwagę na to, że ciekawą kwestią będzie wytrzymałość urządzenia. Rzeczywiście DualSense nie jest tak “sprasowany” jak poprzednie DualShocki na co zwracaliśmy już uwagę. Smektała na koniec żartuje, że ciekawe będzie jak DualSense przetrwa rage quity niektórych graczy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News