Reklama
aplikuj.pl

Dwayne Johnson wraz z rodziną zarazili się koronawirusem

Netflix, Marshall Thurber, Gal Gadot, Dwayne Johnson, Red Notice, Ryan Reynolds

Znany aktor Dwayne „The Rock” Johnson poinformował na swoim Instagramie, że wraz z rodziną zarazili się koronawirusem. Opowiedział o trudnej sytuacji wywołanej chorobą.

The Rock zaskoczył fanów publikując na swoim Instagramie 11-minutowe wideo na którym zdradził, że on, jego żona i dwie córki zarazili się COVID-19. Zaznaczył, że pozytywny wynik testu był dla nich jak „kopniak w brzuch”, bo stosowali się do wytycznych w sprawie ochrony zdrowia.

Nagrany przez Johnsona materiał to wiadomość już po przebytej chorobie. The Rock podkreśla, że choć te trzy tygodnie były dla nich bardzo ciężkie, to są już na szczęście zdrowi i nie zarażają.

W nagranym materiale aktor powiedział:

Mogę powiedzieć, że była to jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek musieliśmy znosić jako rodzina

Nie wdawał się w szczegóły dotyczące objawów tylko podkreślał, że przeszli przez to wszystko razem, jako rodzina. Aktor zdradził, że zarazili się od bliskich przyjaciół rodziny, którzy jednak nie mają pojęcia gdzie złapali wirusa. Przy okazji swojej wypowiedzi The Rock podkreślił, jak ważne jest noszenie maseczek i niebagatelizowanie problemu. Zasugerował również kilka sposobów, które jego fanom pomogłyby w zmniejszeniu ryzyka zakażenia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News