WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dżin na grafikach koncepcyjnych z Aladyna. Zobaczcie jak mógłby wyglądać Will Smith!

Angaż Willa Smitha do roli niebieskiego dżina wywołał wiele sprzecznych reakcji. Jedni byli zachwyceni, a inni uważali to za żart. W końcu aktor poradził sobie całkiem nieźle, ale dżin na grafikach koncepcyjnych z Aladyna, które pojawiły się w sieci pokazuje zupełnie inne podejście do postaci.

Czytaj też: Christian Bale chwali nowego Batmana

O tym, czy remake’i klasycznych animacji Disneya są potrzebne nie będziemy dyskutować. Mimo iż większość narzeka, to box office temu przeczy. W przypadku Aladyna zarobki przekroczyły 1mld dolarów i już mówi się o kontynuacji. Gdy w sieci pojawiła się informacja, że Will Smith zostanie obsadzony w roli dżina rozpętała się burza.  Potem Disney wypuścił zwiastun z niebieskim bohaterem wyglądającym jak postać z PlayStation 2 i posypała się fala negatywnych komentarzy. Ostatecznie aktor poradził sobie całkiem nieźle.

Okazuje się jednak, że postać grana przez Willa Smitha mogła wyglądać zupełnie inaczej, gdyby tylko Guy Ritche poszedł w innym kierunku. Dżin na grafikach koncepcyjnych z Aladyna przemierza drogę od typowo komiksowej konwencji, aż do mrocznych klimatów raczej nie nadających się dla najmłodszych. I musze przyznać, że ten Mroczny Dżin podoba mi się najbardziej.

Zobaczcie wszystkie koncepcje

Czytaj też: Zwiastun filmu Mowa Ptaków. W polskim kinie też się dzieje

Źródło: comicbookmovie.com