Reklama

Z elektrycznymi hulajnogami EcoSmart SUP Razor zapomnicie o nierównościach

Firma Razor postanowiła zgarnąć dla siebie pięć minut na rynku elektrycznych hulajnóg, z którymi działa od dawna, jak na ten segment. Jego najnowsze modele, to EcoSmart SUP, celujące w starszych.

Wszystkie nowe hulajnogi elektryczne mają napęd na tylne koła, co według Razor nie tylko poprawia przyczepność, ale też ułatwia kierowanie. Brakuje w nich jednak jednego – większych kół, które ułatwiają pokonywanie nierównych dróg, dbając o komfort użytkownika.

I tutaj wchodzi kosztujący 449$ EcoSmart SUP z 16-calowymi oponami pneumatycznymi z przodu i z tyłu, szerokim bambusowym pokładem i silnikiem o mocy 350 W, który pozwala rozwijać prędkości do 25 km/h. Obawy budzi jednak akumulator o maksymalnym zasięgu 19 kilometrów.

Czytaj też: Nowa generacja Gorilla Glass. Podobno znowu się nie tłucze

To jednak nie jedyna tego typu hulajnoga w ofercie Razor, która doczekała się czegoś nowego. Firma zaktualizowała również swój wcześniejszy model, E300 za 289$ i E Prime za 399$. Oba dzierżą tradycyjne już rozmiary kół oraz 250-watowe silniki, które rozpędzają je do kolejno 25 i 29 km/h.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News