WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Eddie Redmayne chciałby zagrać czarny charakter w nowym Batmanie

Eddie Redmayne chciałby zagrać czarny charakter w nowym Batmanie

Gwiazda Fantastycznych Zwierząt i zdobywca Oscara, Eddie Redmayne, chciałby zagrać czarny charakter w nowym Batmanie. Aktor przyznał się, że chciałby wejść do świata superbohaterów. W kogo mógłby się wcielić?

Czytaj też: Finałowy zwiastun filmu Doktor Sen ponownie zabierze nas do hotelu Overlook

Choć na temat fabuły nowego Batmana znamy niewiele szczegółów, to wiadomo, że ma się w nim pojawić sporo czarnych charakterów. Na razie Josh gad negocjuje rolę Pingwina, jednak co z resztą? Wielu aktorów wykorzystuje ten moment, by wyrazić swoją chęć dołączenia do obsady. Jednym z nich jest właśnie gwiazda Fantastycznych Zwierząt.

Eddie Redmayne chciałby zagrać czarny charakter w nowym Batmanie o czym powiedział w jednym z wywiadów. Jego wybór padł na Riddlera, czyli Człowieka -Zagadkę. Mieliśmy już okazję zobaczyć tę postać w filmie Batman Forever z 1995 roku. Wówczas wcielił się w niego Jim Carrey. Riddler pojawił się także w serialu Gotham.

Trzeba przyznać, że Redmayne pasowałby do tej roli, a jego angaż wydaje się nawet prawdopodobny. Aktor współpracuje z Warner Bros. przy okazji serii Fantastyczne Zwierzęta. Możliwe więc, że uda mu się wkręcić i do Batmana. O ile prace nad filmem Matta Reevesa nie będą kolidowały z kolejnymi Fantastycznymi Zwierzętami.

Czytaj też: Nowe zdjęcia z serialu The Mandalorian

Źródło: comicbookmovie.com