WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe zdjęcia z serialu The Mandalorian

Nowe zdjęcia z serialu The Mandalorian

Portal Entertainment Weekly udostępnił nowe zdjęcia z serialu The Madalorian. Widzimy na nich głównego bohatera granego przez Pedro Pascala i Diunę, w którą wciela się Giny Cerano. Zobaczcie sami.

Czytaj też: Powstanie serial Ziemiomorze, a stworzy go studio odpowiedzialne za Midsommar

Fani Gwiezdnych Wojen maja na co czekać, w odstępie miesiąca dostaną zarówno serial The Mandalorian jak i IX część sagi. I choć ta ostatnia produkcja wzbudza wiele negatywnych uczuć, to serial od Disney + jest bardzo oczekiwany. Produkcja ta ma będzie pierwszym w historii uniwersum serialem aktorskim i, jak dobrze wiemy, nie jedynym. Disney szykuje już kolejne.

Nowe zdjęcia z serialu The Mandalorian

Udostępnione przez EW zdjęcia z serialu The Mandalorian pokazują zamaskowanego łowcę nagród walczącego u boku Diuny. Kobieta jest byłym żołnierzem Imperialnej jednostki Shock Tropper, Po zostaniu najemnikiem chętnie złączyła siły z tajemniczym Mandalorianem.

Nowe zdjęcia z serialu The Mandalorian

Kolejny kadr przywraca znanych z sagi kosmitów, z którymi mierzy się główny bohater. Chodzi o jaszczuropodobnych Trandoshan. Jednego z ich przedstawicieli, Bosska, wynajął Darth Vader, by ten schwytał Hana Solo. Nie wiadomo jednak, czy oznacza to, że spotkamy w serialu tego łowcę nagród, czy może to tylko mrugnięcie w stronę fanów.

Showrunnerem serialu jest John Favreau, a na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak: Pedro Pascal, Gina Cerano, Giancarlo Esposito, Carl Weathers, Taika Waititi i Ming-Na Wen. Premiera The Mandalorian na Disney + już 12 listopada. Niestety nadal nie wiadomo, kiedy platforma będzie dostępna w Polsce.

Czytaj też: Zwiastun Jojo Rabbit i Taika Waititi jako Hitler

Źródło: ew.com