Reklama

Ile zapłacilibyście za możliwość perfekcyjnego ułożenia przewodów RGB?

EK-Loop CMS przewody RGB

Postawmy sprawę jasno – producenci sprzętu komputerowego często zaczynają sprzedawać coś, o co nikt się nie prosił. Tak też jest zapewne z EK i jego nowością w postaci EK-Loop CMS… chyba że się mylę i ktoś z Was na to czekał.

Rzepy na przewody EK-Loop

Firma EK, czyli wiodący dostawca rozwiązań w zakresie chłodzenia komputerów, wzbogacił swoją ofertę o system zarządzania przewodami w komputerach osobistych EK-Loop CMS. Oczywiście nazywanie tego „systemem” może wydać się przesadą, ale na szczęście ten produkt nie są aż tak prozaicznym rozwiązaniem.

EK-Loop CMS składa się z sześciu łączników i samoprzylepnej tkaniny. Cała zabawa sprowadza się do przyklejenia tej tkaniny gdzieś w komputerze, przeciągnięcia przez opaskę przewodów odpowiadających za efekty RGB i przyczepienia „zawiniątka” zwieńczonego logiem firmy do wspomnianej tkaniny. Całość sprowadza się bowiem do tradycyjnego działania rzepów.

Czytaj też: Co zgotował nam Leadtek z GeForce RTX 3090 WinFast Hurricane?
Czytaj też: Nvidia prezentuje karty RTX 6000 i A40
Czytaj też: Jak długo potrwają niedobory RTX 3080 i RTX 3090?

Za ten dodatek do kompa przyjdzie nam zapłacić 4,9 euro, czyli 22 złotych. Pozostaje więc pytanie, skusicie się? Nie jest to bowiem tylko gadżet do ogarnięcia przewodów w komputerze, ale też domniemane zabezpieczenie przewodów RGB przed ich niechcianym odpięciem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News