Reklama
aplikuj.pl

Eko GB Orange. Wymień gigabajty na drzewa

eko gb orange

Eko GB Orange to nowa oferta telekomu. Co tym razem wymyślono?

Oragne przygotowało nową promocję dla swoich klientów. Firma sadzi drzewa, a użytkownicy oddają swoje gigabajty. Jak to konkretnie działa?

Czytaj też: Tryb antyalkoholowy w smartfonie? Chińczycy już to opatentowali!
Czytaj też: Microsoft prezentuje swój menedżer haseł
Czytaj też: Yanosik z nową funkcją idealną na zimową porę

Eko GB Orange

Rusza akcja Orange Flex, w której można przekazać wolne gigabajty dostępne w ramach Planu, by później zamienić je w prawdziwy las. Zasada jest prosta: 30 GB to 1m2 lasu, a każdy użytkownik Orange Flex może przekazać tyle gigabajtów, ile chce. Celem jest posadzenie 10 000 m2 bioróżnorodnego i zarządzanego przez naturę lasu.

Celem pierwszej edycji EKO GB jest zebranie 300 000 gigabajtów i w efekcie posadzenie 10 000 m2 lasu. Akcja podzielona jest na 4 etapy, a każdy z nich oznacza osiągniecie określonej liczby przekazanych gigabajtów. Użytkownicy, którzy zaangażują się w akcję będą mogli śledzić proces ich zbierania w aplikacji Orange Flex. Aby móc przekazywać EKO GB wymagana jest aktualizacja aplikacji do najnowszej wersji. Akcja EKO GB rusza 9 lutego i potrwa dopóki nie zostanie osiągnięty założony cel. Pierwsze nasadzenia ruszą już za kilka tygodni, wiosną 2021 roku..

Czytaj też: Barcode Scanner – po aktualizacji ta aplikacja stanowi zagrożenie!
Czytaj też: Google odświeża aplikację Dysk Google na komputery
Czytaj też: Zegar Samsunga zadba o nasz zdrowy sen