Reklama
aplikuj.pl

Zegar Samsunga zadba o nasz zdrowy sen

Samsung ostatnio zaktualizował sporo swoich aplikacji udoskonalając je o wiele nowych funkcji.  Najnowsza taka aktualizacja dotyczy aplikacji Zegar, a nowo dodane funkcje pozwolą nam polepszyć jakość snu.

Zegar Samsunga podpowie co zrobić, by lepiej spać

Do aplikacji Zegar na smartfonach z serii Galaxy trafiła spora aktualizacja dodająca funkcje mające ulepszyć nasz sen. Doskonale wiemy, jak ważny jest nocny odpoczynek, ale czasem nie wiemy, co jeszcze powinniśmy zrobić, by wpłynąć na jego jakość. I tu przychodzi nam z pomocą Zegar Samsunga.

Aktualizację One UI Clock można już pobrać z Galaxy Store, choć nie wszyscy mają taką możliwość. W sekcji Alarmy, pojawi się skrót do nowej opcji – Kontrola Snu. Będziemy mogli ustawić tam czas, w którym kładziemy się spać, optymalny moment pobudki, dodanie powiadomienia, że czas już iść do łóżka, opcje wyciszania dzwonków i powiadomień, by nie zakłócały naszego spokoju, gdy próbujemy zasnąć.

Czytaj też: Xiaomi bez usług Google. W Chinach i oficjalnie
Czytaj też: Huawei Mate X2 z oficjalną datą premiery
Czytaj też: Kupiłeś używanego smartfona? Najpierw sprawdź czy poprzedni właściciel spłacił raty

Jeśli zaś mamy w domu jakieś inteligentne urządzenia połączone przez apkę SmartThins, to będziemy mogli ustawić dodatkowe opcje umilające pobudkę – włączenie telewizora albo rozjaśnianie pomieszczenia. Zaś posiadacze Galaxy Watch korzystający z zegarka do kontroli snu będą mogli w oknie alarmu sprawdzić zebrane przez smartwatch dane.