WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Jeszcze bardziej elegancki Lexus RC w wydaniu Emotional Ash

Jeszcze bardziej elegancki Lexus RC w wydaniu Emotional Ash

Czy może być coś bardziej eleganckiego od okraszonego ciemnymi barwami samochodu luksusowego? Pewnie tak, ale Lexus RC Emotional Ash tylko potwierdza, że ni tak to wystarczy.

Emotional Ash dla Lexus RC

Lexus RC w wydaniu Emotional Ash występuje w trzech wydaniach – czarnym, białym (White Nova Glass Flake) i szarym (Sonic Chrome), choć wiadomo, co pasuje do niego najlepiej. Ta specjalna edycja jest dostępna jednak tylko w Japonii (przynajmniej na ten moment), a jej cena waha się od 6469000 do 7477000 jenów, czyli od 245 do 285 tysięcy złotych.

Czytaj też: Lexus zniszczy swoją ofertę w Europie przez… SUVy
Czytaj teżLexus LFA kontra Audi R8 w walce wolnossacych V10
Czytaj też: Musicie spojrzeć na tego Lexusa spowitego w chromie

Emotional Ash zapewnia modelowi Lexus RC przede wszystkim świeży i elegancki wygląd, jako edycja czysto estetyczna. Wpływa ona nie tylko na nadwozie, ale też kabinę i jest dostępna w całej gamie wydań RC, które bez względu na wersje są wyposażone w diodowe reflektory Trinocular.

Kruczoczarne elementy rozsiane po nadwoziu swoim błyskiem zachwycają również na wrzecionowej osłonie chłodnicy, komponując się przede wszystkim z podobnie potraktowanymi tłumikami oraz 19-calowymi felgami.

Czytaj teżSportowy charakter i szereg ulepszeń w nowym Lexus IS 2021
Czytaj też: Crossover Yaris podstawą dla Lexusa BX?
Czytaj też: Gwarancja Lexusa UX 300e na akumulator powinna Was uspokoić

Wewnątrz panuje czerń, a akcenty na kierownicy, desce rozdzielczej i drzwiach pokryte są powłoką z ciemnego drewna jesionowego. Uzupełnieniem zmian jest powitalny ekranik dla 8-calowego zestawu wskaźników TFT LCD, co wyróżnia tą edycję na tle zwykłego Lexusa RC.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News