Reklama
aplikuj.pl

Stylowa elektryczna hulajnoga Air T15

Segway-Ninebot Air T15, Air T15, elektryczna hulajnoga, hulajnoga Air T15, escooter Air T15

Na Kickstartera wpadła właśnie nowa elektryczna hulajnoga od Segway-Ninebot, czyli Air T15.

Segway-Ninebot twierdzi, że jego zespół projektowy przeznaczył na pracę nad Air T15 prawie 12500 godzin. Hulajnoga ma obudowę ze stopu aluminium/magnezu, co zapewnia jej lekkość i niezawodność, a jednocześnie odporność na warunki atmosferyczne i korozję (certyfikat IPX4). W kwestiach technicznych można złożyć ją w pół i ciągnąć za sobą na tylnym kole.

Ta e-hulajnoga ma wymiary 936 x 398 x 1015 mm po rozłożeniu i 1024 x 202 x 223 mm po złożeniu. Waży 10,5 kilograma i poradzi sobie z użytkownikami (oraz ich bagażem) o łącznej wadze do 110 kg. Air T15 posiada na pokładzie 6-osiowy czujnik z myślą o wykrywaniu trybu pracy, dzięki czemu może oszczędzać wbudowany akumulator o zasięgu do 12 kilometrów.

Silnik o mocy 250 W w piaście może z kolei osiągnąć maksymalną prędkość 20 km/h. Air T15 uzupełnia światło LED i pasek świetlny RGB z przodu, podczas gdy z tyłu znalazło się tylko oświetlenie LED. Hamulec nożny na tyle pełni też rolę błotnika oraz sterownika, a w ramach dodatków nie zabrakło regeneracyjnego hamowania, czy radialnych opon, które zapewniają pewien stopień amortyzacji.

Czytaj też: Co powiecie na kontrolowanie muzyki przewodem słuchawek?

Dokładniejszą kontrolę nad jazdą można uzyskać za pomocą aplikacji towarzyszącej działającej na smartfonie podłączonym przez Bluetooth. Na Kickstarterze hulajnoga poradziła sobie śpiewająco z finansowaniem, wyciągając od chętnych 569$ za egzemplarz z planem wysyłki w lipcu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News