Reklama
aplikuj.pl

Nie za tanio, nie za drogo, czyli elektryczna hulajnoga Bird Air

nie-za-tanio-nie-za-drogo-czyli-elektryczna-hulajnoga-bird-air-1-2

Na rynku hulajnóg elektrycznych można zadowolić się tanimi modelami już od nieco ponad 1000 złotych, zanim sięgnie się po średnią półkę o podwójnym wręcz koszcie. Hulajnoga Bird Air jest tym samym swoistym złotym środkiem.

Model Air firmy Bird został wyceniony na 599 dolarów, czyli około 2250 złotych, aby uplasować się w cenowej niszy na rynku. Oczywiście ma to bezpośrednie przełożenie na samą specyfikację na czele z tradycyjną prędkością maksymalną rzędu 25 km/h. Chociaż silnik jest tajemnicą, powinien mieć do zaoferowania od 250 do 300 W mocy.

Za 25-kilometrowy zasięg na jednym ładowaniu w Bird Air odpowiada 180-Wh akumulator pracujący pod napięciem 36 watów. Ponownie więc standard, który sprowadza się do 13,6-kilogramowej hulajnogi z korpusem z aluminium lotniczego, zdolnej do radzenia sobie z użytkownikami do 100 kilogramów.

Czytaj też: Z elektrycznymi hulajnogami EcoSmart SUP Razor zapomnicie o nierównościach

Po stronie wyposażenia możemy liczyć na nie do przebicia opony bezdętkowe o średniej twardości, zestaw oświetlenia, wsparcie aplikacji na smartfona i „ponad 30 amerykańskich i międzynarodowych certyfikatów bezpieczeństwa, które [ponoć] sprawiają, że [Air Bird] są czymś więcej niż jakąkolwiek inną hulajnogą” (via Electrek).

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News