Reklama
aplikuj.pl

Elektryczna hulajnoga EZRaider HD4 kosztuje tyle, ile używany samochód

Elektryczna hulajnoga EZRaider HD4, Elektryczna hulajnoga, EZRaider HD4

Izraelski producent ujawnił właśnie swoje najnowsze cudo, które podbije każdy, ale to każdy teren. To elektryczna hulajnoga EZRaider, będąca po prostu wyjątkowo wydajnym, czterokołowym modelem.

Elektryczna hulajnoga EZRaider

W swojej najbardziej wypasionej wersji elektryczna hulajnoga EZRaider HD4 ma do dyspozycji silnik ukryty w każdym kole o łącznej mocy 24 koni mechanicznych. Nic dziwnego, że za hamowanie odpowiadają wytrzymałe hydrauliczne hamulce tarczowe, jako że prędkość maksymalna sięga 45 km/h (jest ograniczona), a 3 kWh akumulator litowy zapewnia zasięg do 75 km.

Czytaj też: Elektryczna hulajnoga Aprilia eSR1 już wkrótce na rynku
Czytaj też: Elektryczna hulajnoga TR560 od nowego gracza na rynku
Czytaj też: Nietypowa hulajnoga elektryczna Scooterson Rolley

Każde koło ma swoją własną, masywną oponę terenową, a także ogromny skok zawieszenia rzędu 50 cm, które zresztą wyróżnia się również sześcioma osiami ruchu, umożliwiającymi niezależne pochylanie i obracanie kół w zakresie 360 ​​stopni.

Czytaj też: Hulajnoga elektryczna, która zmieści się w plecaku? Sprawdźcie model BooZter
Czytaj też: Hamowanie awaryjne w hulajnogach elektrycznych Bird innowacją
Czytaj też: Elektryczna hulajnoga Mantis 8, bo z mocą nie zawsze trzeba przesadzać

Drążek kierowniczy obraca przednie dwa koła i oferuje dźwignię przepustnicy oraz oddzielone od siebie dźwignie hamulców dla przednich i tylnych kół. Nie zabrakło też małego, wysuwanego siodełka, czy mechanizmu składania do wymiarów rzędu 170x74x75 cm, ale waga 130-kg jasno wskazuje, że nie chcecie tego nosić.

Elektryczna hulajnoga EZRaider w wersji HD4, czyli tej najlepszej, kosztuje 72000 zł (po przeliczeniu z dolarów), ale jest też wariant LW za 32000 zł.