Reklama

Obejrzyjcie elektryczne BMW i4 podczas testów

elektryczne BMW i4 podczas testów, testy BMW i4, elektryczne BMW i4 testy

BMW ujawniło, że elektryczne BMW i4 przechodzi właśnie ostatnią fazę testów, udostępniając ponad dwuminutowe nagranie z tym właśnie modelem w roli głównej.

Elektryczne BMW i4 podczas testów

Nagranie przedstawia zarówno całkowicie elektrycznego sedana i4, jak i szefa projektu, czyli odpowiadającego za ten model Davida Ferrufino za kierownicą podczas „końcowej jazdy próbnej” samochodu. Testy te miały na celu sprawdzenie, jak dobrze współpracują ze sobą elementy napędu i zawieszenia.

Czytaj też: Zimowe testy BMW 2 Coupe 2022 M Performance w kamuflażu
Czytaj też: Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022
Czytaj też: Wyjątkowy motocykl BMW R 18 Spirit of Passion

Oczywiście przed seansem nie oczekiwaliśmy niczego innego, jak zachwalania BMW i4 pod możliwie każdym względem i to też właśnie dostaliśmy. Ferrufino wspominał zarówno o sportowym, jak i komfortowym charakterze samochodu zamkniętym w jedno.

Czytaj też: Wyniki BMW w Polsce w 2020 roku. Jak poradziła sobie firma?
Czytaj też: Najlżejsze nowe BMW M4 jest ciągle cięższe od starego M4
Czytaj też:
Co kryje się za wielkim grillem BMW? Odpowiada sam producent

BMW i4 będzie wyposażone w technologię amortyzatorów zaprojektowaną specjalnie dla tego modelu w celu zmniejszenia ruchów zanurzenia w nadwoziu. Pod kątem mocy wiemy, że pojawi się i4 oferujący do 530 koni mechanicznych mocy, który będzie w stanie wystrzelić tego elektrycznego sedana od zera do 100 kilometrów na godzinę w cztery sekundy. Niestety, nie ma jeszcze wielu innych szczegółów dotyczących układu napędowego, chociaż producent twierdzi, że będzie oferował zasięg do 600 kilometrów.