Reklama
aplikuj.pl

Nowe składane elektryczne rowery G4 od Gocycle

Nowe składane elektryczne rowery G4, składane elektryczne rowery G4 Gocycle, elektryczne rowery G4 Gocycle, rowery G4 Gocycle

Nie tak dawno dostaliśmy zwiastun elektrycznego roweru Gocycle G4 inspirowanego samochodami, a dziś możemy już w pełni poznać te elektryczne rowery G4 od Gocycle, które są już w sprzedaży od 3999 dolarów.

Elektryczne rowery G4 od Gocycle

Ujawnienia doczekały się dokładnie trzy modele „nowej generacji”. Mowa o G4, G4i oraz G4i+, czyli modelach, które jednak wykorzystują tę samą ramę i ogólny design oraz konstrukcję, jak również mechanizm składania. Za panelami znalazł się cały mechanizm, ale firma wykorzystała nową generację do tchnięcia w te modele szereg nowych funkcji i rozwiązań, oszczędzając jednocześnie na wadze (o 1 kg), dzięki ramie z włókna węglowego.

Czytaj też: Ten elektryczny rower aż krzyczy, że jest wyjątkowy. Poznajcie Eidolon BR-RTS

Tak też przykładowo Gocycle G4i waży 16,3 kilogramów, a więc należy do wagi piórkowej, jak na tak grubą ramę o jednoczęściowym połączeniu z kołami i mechanizm składania. Ulepszeniom doczekał się też silnik elektryczny umieszczony w piaście, jako że najnowszy napęd G4drive ma wyższy moment obrotowy, pracuje ciszej i lepiej reaguje na naciśnięcie przepustnicy. Akumulator pozostał bez zmian – nadal jest wymienny i oferuje od 64 do 80 km zasięgu.

Czytaj też: Rzućcie okiem na przytłaczające ceną elektryczne rowery górskie Specialized Levo

W przeniesieniu wyższych możliwości na ziemie pomagają nowe opony z krzemionką w nowatorskim wzorze bieżnika. Inne dodatki, jakich doczekały się elektryczne rowery G4 od Gocycle, sprowadzają się do szybszego systemu ładowania (skracającego czas z 4-7 godzin do zaledwie 3-3,5 godziny), ulepszone połączenie Bluetooth dla aplikacji telefonu oraz nowy port USB do ładowania. G4 otrzymuje mechaniczną zmianę biegów Microshift, podczas gdy G4i i G4i+ sięgnęły po system elektroniczny.