Reklama

Zwiastun elektrycznego roweru Gocycle G4 inspirowanego samochodami

elektrycznego roweru Gocycle G4

W świecie elektrycznych rowerów wiele się dzieje i to po części głównie przez pandemię i bardzo dobrze, co podkreśla zwiastun elektrycznego roweru Gocycle G4.

Teaser elektrycznego roweru Gocycle G4

Założycielem firmy Gocycle jest nikt inny, jak Richard Thorpe, który swoje doświadczenie związane z samochodami przekuł na wysokiej klasy rowery elektryczne zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. Te oferują innowacyjne rozwiązania (wymianę opon bez ściągania koła z roweru, czy zamknięty układ napędowy) z egzotycznymi materiałami, ale nadchodzi właśnie wielkimi krokami cacko, które przebije wszystkie dotychczasowe modele.

Czytaj też: Miejski rower elektryczny FuroSystems Aventa zapewnia nawet 80 km zasięgu
Czytaj też: Elektryczny rower towarowy Yuba Kombi E5 kusi ceną
Czytaj też: Co powiecie na podgrzewane uchwyty rowerowe?

Tak przynajmniej sądzimy, bo ponoć Gocycle G4, a więc nowa linia modeli czwartej generacji firmy powstaje poprzez inspirację samochodami sportowymi i dzierży całkowicie nowy przedni widelec z włókna węglowego, jak również zupełnie nowy układ silnika G4Drive.

Dziś otrzymaliśmy od firmy prosty zwiastun przedstawiający górną część widelca tego elektrycznego roweru, który (co ciekawe) dzierży silnik w przednim kole w tak sprytnym stylu, że trudno w ogóle zauważyć jego obecność w tym miejscu.

Czytaj też: Rowerowa kierownica Flexx uwolni Wasze ręce od wstrząsów
Czytaj też: Czujnik ciśnienia w oponach rowerowych Airspy. Zainteresowani?
Czytaj też:
 eC01 Crossover nowym elektrycznym rowerem Peugeota

Co ciekawe, te rowery są już w produkcji przed debiutem rynkowym tej wiosny i choć nie znamy jeszcze specyfikacji technicznych, to mamy informacje o cenach modeli Gocycle G4, któe kosztują od 3499 do 5499… euro.