Reklama

Napakowane technologią elektryczne rowery Vanmoof

rowery Vanmoof, elektryczny rower, Vanmoof S2, Vanmoof X2, nowe ebike Vanmoof, nowe elektryczne rowery

Holenderski producent rowerów Vanmoof oficjalnie wypuścił na rynek swoje elektryczne rowery nowej generacji. Właśnie tak – w samym środku pandemii, ale jest tego świadom.

Zastępując modele S2 i X2 z 2018 roku, nowe modele są wyposażone w przeprojektowany układ zasilania, automatyczną zmianę przełożeń, blokadę tylnego koła koła, inteligentną technologię i ulepszoną aplikację. Mowa o rowerach S3 i X3 (via New Atlas).

W obu przypadkach Vanmoof ewidentnie postarał się pod kątem ram, które przywołują na myśl zdecydowanie nowoczesne podejście. Nie zabrakło oświetlenia wysokiej klasy, czy wyświetlacza, jak również wsparcia aplikacji, a nawet głośnika.

Różnica pomiędzy S3 oraz X3 sprowadza się do wielkości i typu ramy. Oba elektryczne rowery są wyposażone w 250-W silnik w przedniej piaście, który zapewnia cztery poziomy wspomagania. Jest też zwyczajny przycisk, zapewniający natychmiastowe przyspieszenie. Akumulator wystarcza ponoć na przejechanie do 150 km, a pełne doładowanie zajmuje cztery godziny.

Czytaj też: Wyszpiegowano nowe Audi RS3

S3 i X3 posiada automatyczną czterobiegową elektroniczną zmianę biegów, a sam układ napędowy jest całkowicie zamknięty, z automatycznie napinanym łańcuchem. Jeżdżą na 28-calowych anodowanych aluminiowych kołach owiniętych oponami Schwalbe, a za hamowanie odpowiadają hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu.

Ceny zaczynają się od ponad 8000 złotych, a wysyłka rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News