Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny Hummer SUV zachwyci też technologią i możliwościami

Elektryczny Hummer SUV

Niedawno zadebiutował nowoczesny, elektryczny Hummer SUV, który zaczerpnął wiele z doskonale znanej wersji pickup, ale pomimo mniejszego „roboczego charakteru”, również coś z niego zaczerpnie.

Co zapewni elektryczny Hummer SUV?

Chociaż pierwsze dostawy SUVa Hummer EV będą miały miejsce na początku 2023 roku w wersji Edition 1 w cenie 105595$ (lub 110595$ z pakietem terenowym), to już wiemy na temat tego modelu sporo. Jako w pełni elektryczny samochód Hummer EV 2024 będzie oferował nowoczesny dodatek w postaci gniazdka elektrycznego o mocy do 3 kW.

Czytaj też: Premiera SUVa Hummer EV 2024. Elektryczna potęga, na którą poczekamy

Oprócz dostarczania mocy do urządzeń zewnętrznych, ten SUV otrzyma również system mapowania szlaków, który pozwala kierowcy usprawnić proces planowania przygody. Dostępny za pośrednictwem aplikacji na smartfony myGMC, system może uwzględniać kluczowe punkty na trasie, takie jak punkty ładowania przy jednoczesnym monitorowaniu zużycia energii w czasie rzeczywistym i prognozowaniu tego, na ile „wystarczy”.

Czytaj też: Pierwszy elektryczny Hummer sprzedany za 2,5 miliona dolarów. Skąd ta cena?

Nie widzieliśmy jednak jeszcze tych dodatków w nowoczesnych Hummerach w akcji, ale te dobrze wróżą przyszłości elektrycznych pojazdów terenowych.