WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Elektryczny monocykl InMotion V11 o mocy 3000W dla wymagających

Jeśli elektryczne hulajnogi Was przerażają, to nawet nie myślcie o tym, co mógłby Wam zrobić ten elektryczny monocykl. InMotion V11, to nowy wymiar osobistego transportu.

Monocykl elektryczny InMotion V11 został po raz pierwszy zapowiedziany w kwietniu tego roku, a teraz możemy obejrzeć go w akcji i nawet złożyć zamówienie w formie depozytu o wysokości 500 dolarów, do którego następnie trzeba będzie dorzucić kolejne 1499$.

Tanio nie jest, ale ten elektryczny monocykl oferuje wiele. Naprawdę wiele i wszystko to sprowadza się do jego elektrycznego silnika o szczytowej mocy 3000 W, choć moc znamionowa wynosi 2200 W, co od razu sugeruje, że nie jest to cacko dla początkujących.

Czytaj też: Co z wsparciem NVLink nowych kart GeForce RTX?

Ze swoim 1500 Wh akumulatorem o napięci 84 V InMotion V11 może przejechać do 120 kilometrów, rozpędzając się nawet do 56 km/h. Jego możliwości jezdne są ogromne, co możecie obejrzeć na powyższym filmie. Najbardziej zaskakuje z kolei aktywne chłodzenie układu napędowego, oświetlenie rodem z samochodu oraz pełne zawieszenie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News