Nowy elektryczny motorower FTN Motion uderza w nurt retro

elektryczny motorower FTN Motion, elektryczny motorower, FTN Motion

Firma z Nowej Zelandii ujawniła swoje nowe cacko. Oto elektryczny motorower FTN Motion, który czerpie garściami z dawnych lat, celując w uzyskanie stylu retro.

Elektryczny motorower FTN Motion

Chociaż wolelibyśmy obecność pedałów i tym samym rozszerzenia możliwości tego modelu w kwestii zasięgu, elektryczny motorower FTN Motion jest motorowerem nie przez obecność pedałów (tych na pokładzie zabrakło), a przez ograniczenie prędkości do 50 km/h (w Polsce to ograniczenie ma sięgać 45 km/h).

Czytaj też: Ariel Rider wjeżdża z nowym motorowerem. Sprawdźcie jego specyfikację
Czytaj też: Elektryczny motorower HyperScorpion Express od Juiced Scorpion
Czytaj też: Elektryczny motorower Presidio od Monday Motorbikes

Ważący 62-kilogramów elektryczny motorower FTN w stylu cafe racer to ponoć kulminacja kilku lat projektowania, badań i rozwoju, które doprowadziły do ​​opracowania roweru użytkowego, łączącego styl i funkcjonalność. Ją z kolei zapewnia elektryczny silnik w tylnej piaście o mocy 2 kW i akumulator wystarczający na przejechanie do 100 km razem z 30-litrowym zbiornikiem pod siedzeniem.

Czytaj też: Anza od Monday Motorbikes, to obecnie najtańszy motorower
Czytaj też: Nowe, szybsze i wydajniejsze elektryczne motorowery od Garelli
Czytaj też:
Nowe elektryczne motorowery SONDORS MadMods nie zabijają ceną

Ten elektryczny motorower FTN Motion jest już dostępny w ramach przedsprzedaży, a jego finalna cena będzie sięgać około 22000 zł. Oczekuje się, że modele z edycji Founders będą gotowe do końca roku, ale nic nie wiadomo o działalności firmy poza Nową Zelandią.