Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny rower z dwoma silnikami. Oto Defender S Pro od EUNORAU

Elektryczny rower Defender S od EUNORAU, Defender S, Defender S Pro

Udany debiut na Indiegogo zaliczył właśnie elektryczny rower Defender S firmy EUNORAU, zgarniając odpowiednio dużo pieniędzy na rozpoczęcie produkcji w maju i wysyłkę w październiku na cały świat.

Elektryczny rower Defender S

Defender S łączy w sobie pełne zawieszenie w połączeniu z napędem na wszystkie koła i jest przy okazji jednym z najbardziej przystępnych cenowo rowerów elektrycznych AWD z pełnym zawieszeniem. Występuje bowiem w wersji Defender S z pojedynczym silnikiem Bafang o mocy 750 watów w piaście (1799$), ale też Defender S Pro. Ten ma już dwa te same silniki w tylnej i przedniej piaście (1999$) i dzięki nim ukryty generuje szczytową moc rzędu 1500 watów.

Czytaj też: Elektryczne rowery górskie od pXcycle kuszą nie tylko specyfikacją, ale też ceną

Zasilaniem tego zajmuje się zintegrowany akumulator 48 V 14 Ah z rurą dolną ramy (ta jest dostępna w dwóch rozmiarach) o podstawowej pojemności 672 Wh. Można go jednak wymienić nawet na dwa 816 Wh warianty akumulatora i zapewnić sobie podwójny zasięg, czyli do 130 km.

Czytaj też: Elektryczny rower Cybertrack od Macwheel

Hydrauliczny przedni widelec RST i tylny amortyzator pneumatyczny DNM w połączeniu z grubymi oponami zapewniają temu elektrycznemu rowerowi komfortową jazdę zarówno po szosie, jak i w terenie. Obie wersje mają też kolorowy wyświetlacz LCD, hydrauliczne hamulce tarczowe i 9-biegową przerzutkę Shimano Alivio.