Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny rower RadWagon 4 to transportowe bydle

Elektryczny rower RadWagon 4, rower transportowy, RadWagon 4, elektryczny rower transportowy

Rad Power Bikes zaprezentował najnowszą wersję swojego elektrycznego roweru towarowego, czyli RadWagon 4.

Jak powiedział założyciel i CEO firmy, Mike Radenbaugh:

Wróciliśmy do deski kreślarskiej i spojrzeliśmy na wszystkie sposoby, w jakie moglibyśmy ulepszyć nasz ukochany elektryczny rower towarowy, przez cały czas słuchając się próśb oraz opinii naszych klientów. W rezultacie powstał […] RadWagon 4 najsilniejszy rower zastępujący samochód, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Tak więc, firma postarała się o usprawnienie i uproszenie aluminiowej ramy ze stopu 6061, która teraz ułatwia rowerzyście i ewentualnym pasażerom wsiadanie i wysiadanie. Zapewnia też komfort dla użytkowników różnej wysokości i gabarytów, ważąc całe 34,8 kilogramów i posiadając ładowność do 158 kg.

RadWagon 4 może przyjąć ładunek zarówno na przedni, jak i tylny bagażnik, gdzie ten drugi może strać się przestrzenią stricte ładunkową, albo miejscem na dwóch pasażerów, czyli w domyśle dzieci.

Za napęd tego elektrycznego roweru odpowiada możliwy do demontażu akumulator litowo-jonowy na rurze dolnej, który oferuje od 40 do 72 km zasięgu na jednym ładowaniu. Ten zapewnia moc silnikowi z przekładnią Bafang o mocy 750 W, który generuje moment obrotowy o wartości 80 Nm. Oferuje pełen napęd i pięć poziomów wspomagania.

Czytaj też: Specjalista od tuningowania Porsche stworzył te dwa zegarki

Nie zabrakło wyświetlacza LCD na kierownicy, 22-calowych solidnych kół z niestandardowymi, szerokimi oponami, które producent potraktował specjalnym wzorem bieżnika. Za hamowanie odpowiadają hamulce tarczowe Tektro Aries z 180-mm tarczami. Obecnie RadWagon 4 można kupić za 1499$ z planem wysyłki na wrzesień.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News