Jak mógłby wyglądać elektryczny samochód Apple? Rzućcie okiem na te rendery

elektryczny samochód Apple, rendery elektryczny samochód Apple, wygląd samochodu APple

Chociaż na ten moment pozostają nam jedynie spekulacje, bo współpraca z Hyundaiem i Apple została zakończona, to zabawy nigdy za wiele. Co powiecie na kilka renderów przedstawiających elektryczny samochód Apple?

Elektryczny samochód Apple na renderach

Firma Lease Fetcher postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i połączyć kilka rzeczywistych modeli innych firm z produktami Apple. Nic dziwnego, bo już nie raz docierały do nas informacje, że jeśli elektryczny samochód Apple powstanie, to z pewnością firmie pomoże w tym jakaś gruba ryba na rynku.

Czytaj też: Procesor Apple M1 wydajniejszy od Ryzenów, a nawet i7-11700K Intela

Wtedy możemy liczyć, że elektryczny samochód Apple nie tylko otrzyma podstawy w postaci platformy stosowanej w innym modelu, ale też pewne charakterystyczne dla danych modeli kształty, aby obniżyć koszty produkcji bez potrzeby otwierania zupełnie nowych fabryk, czy linii produkcyjnych.

Czytaj też: Zabójcy AirPodsów Apple – tym są słuchawki ComfoBuds Pro od 1MORE

Który z modeli podoba się Wam najbardziej? Dajcie znać o tym poniżej, a jeśli o pewne prawdopodobieństwo idzie, powinniśmy bardziej oczekiwać czegoś w stylu Honda E x iMac G3, czy Kia Soul EV x iMac Pro – przynajmniej moim zdaniem.