Reklama
aplikuj.pl

Pierwszy Energizer z 5G. Oto wytrzymały Energizer Hard Case G5

Energizer Hard Case G5, specyfikacja Energizer Hard Case G5, cena Energizer Hard Case G5, Hard Case G5

Energizer Hard Case G5 zadebiutował jako kolejny wytrzymały smartfon na rynku, który obok wyjątkowych możliwości „przetrwania” w nawet najtrudniejszych środowiskach ma do zaoferowania nowy standard łączności. Dlatego też jest wyjątkowy dla tego producenta, bo to pierwszy smartfon Energizer z 5G.

Energizer Hard Case G5 z obsługą 5G

Wytrzymały Energizer Hard Case G5 otrzymał stopnień ochrony klasy IP69, dzięki czemu może znajdować się pod wodą do 1,2 metra głębokości przez pół godziny. Ochronę przed upadkami z wysokości 1,2 metra ma zapewnić z kolei kilka warstw gumy przemysłowej. Mało tego Energizer Hard Case G5 jest odporny na wstrząsy elektrostatyczne.

Czytaj też: Szczegółowy wygląd Galaxy Z Fold3 Samsunga ujawniony

Smartfon zawdzięcza wydajność i łączność 5G układowi Dimensity 720 wyprodukowanemu w 7 nm procesie technologicznym. Do tego oferuje 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Za zasilenie Energizer Hard Case G5 odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh, ale nie wiemy, z jaką mocą obsługuje on ładowanie. Smartfon działa pod władzą systemu Android 11, a także oferuje radio FM oraz łączność NFC.

Czytaj też: Trzy nowe produkty od mPTech. Co pokazali Polacy?

Energizer Hard Case G5 jest wyposażony w 6,3-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1080p+, które chroni szkło Gorilla Glass 5. Na jego przodzie mieści się aparat 8 Mpx, natomiast na tyle znalazł się główny 48 Mpx, ultraszerokokątny 13 Mpx i aparat przeznaczony do zdjęć nocnych o rozdzielczości 20 Mpx.

Wszyscy zainteresowani smartfonem Energizer Hard Case G5, mogą polować na niego od października do listopada, ale muszą się liczyć z dosyć wysoką ceną, bo ta została ustalona na 600$ (około 2280 złotych).