Reklama

Szczegółowy wygląd Galaxy Z Fold3 Samsunga ujawniony

wygląd Galaxy Z Fold3, Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Fold3, Z Fold3, specyfikacja Galaxy Z Fold3, rendery Galaxy Z Fold3

Wczoraj mieliśmy okazję podejrzeć to, jak będzie wyglądał składany Samsung „z klapką”, a dziś możemy rzucić okiem na szczegółowe i sprawiające wrażenie oficjalnych rendery jego starszego brata. Jak więc prezentuje się wygląd Galaxy Z Fold3?

Wygląd Galaxy Z Fold3 ujawniony. Spójrzcie na jego trzy wersje kolorystyczne

Wprawdzie na wgląd na jego górną oraz dolną krawędź smartfona musimy poczekać, ale te najnowsze rendery pokazują nam dużo więcej niż te ostatnie. Teraz widzimy składanego Galaxy Z Fold3 w czarnym, zielonym oraz gradientowym kolorze o biało-różowym wykończeniu. Te trzy odcienie wydają się mieć matową powierzchnię, ale to tylko domysły.

Czytaj też: Google Pixel 5A pojawi się już za kilka tygodni

Na renderach możemy dostrzec na zewnętrznym ekranie aparat umieszczony w formie „dziurki” o rozdzielczości wynoszącej ponoć, bo według wycieków 10 Mpx. Z kolei pod tym wewnętrznym panelem ma znaleźć się ukryty aparat o rozdzielczości 16 Mpx. Na prawej krawędzi Galaxy Z Fold3 widzimy jeszcze skaner linii papilarnych oraz przyciski zmiany głośności, a na pleckach konfigurację trzech aparatów. Ostatni wyciek z FCC ujawnił nam, że smartfon obsłuży rysik S Pen, ale nie będzie on dołączony do zestawu.

Czytaj też: 192 Mpx aparat Xiaomi ponoć powstaje. Co już wiadomo?

Plotki wskazują nam na jego układ Snapdragon 888 lub ostatnio zaprezentowany Snapdragon 888 Plus współpracujący z 12/16 GB pamięci RAM i 256/512 GB pamięci wewnętrznej. Za zasilenie odpowie akumulator o pojemności 4400 mAh z obsługą ładowania przewodowego o mocy 25 W i bezprzewodowego o mocy 15 W.

Czytaj też: Seria iPhone 13 – co już o niej wiemy?

Galaxy Z Fold3 zostanie wyposażony w 6,23-calowy ekran zewnętrzny i 7,55-calowy wyświetlacz wewnętrzny – oba z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie jest jasne, kiedy oficjalnie zostanie zaprezentowany Galaxy Z Fold3, ale mówi się o początku sierpnia. Spodziewamy się łaczonego debiutu razem ze smartfonem Z Flip3, smartwatchem Galaxy Watch4 i słuchawkami Galaxy Buds2,