Reklama
aplikuj.pl

F1 22 oficjalnie zapowiedziana. Twórcy szykują kilka niespodzianek

f1 22

Codemasters oraz EA oficjalnie zaprezentowali nową odsłonę F1 22. Czego się spodziewać po nowej odsłonie serii wyścigów Formula One World Championship?

Zapowiedź F1 22

Fani F1 nie muszą dłużej czekać na pierwsze informacje na temat nowej produkcji F1. Wiemy już mniej więcej, czego się spodziewać, ale deweloperzy zapewne jeszcze coś w przyszłości zdradzą. Przecieki wspominały o większej liczbie zmian, więc pewnie autorzy gry zostawiają sobie kilka niespodzianek na później.

Czytaj też: QuakeCon 2022 znowu cyfrowy. W 2023 nowy Quake?

W skrócie, co przygotowano w tym roku? F1 22 to przeprojektowane samochody, zmienione zasady redefiniujące wyścigi, nowe wyzwania na torze Miami International Autodrome oraz tryb F1 Life oraz wsparcie dla VR.

Szczegóły premiery F1 22

F1 22 ukaże się 1 lipca 2022 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One i PC poprzez Origin, Steam i Epic Store, ale możecie rozpocząć wyścigi trzy dni wcześniej od 28 czerwca 2022, jeśli zamówicie w przedsprzedaży F1 22 Edycję Mistrzowską.

F1 22 jest już dostępna w przedsprzedaży, ze specjalnym pakietem zawartości z motywem Miami, w którym znajdziecie barwy, kombinezon, kask, rękawice, czapkę, koszulkę i ozdobę ścienną do trybu F1 Life. F1 22 Edycja Mistrzowska zapewnia także wczesny dostęp do gry na trzy dni przed premierą, co oznacza, że możecie grać od 28 czerwca, a także otrzymać zawartość F1 22 „Nowa Era”, pakiet startowy F1 Life, nowe ikony w trybie Mój zespół oraz 18 000 PitCoinów.

Czytaj też: Nowy Need for Speed łączy realizm z anime

Nowe opcje wyścigów w F1 22 zapewniają większą kontrolę nad wirtualnym wyścigiem F1, a także dają wybór między immersyjnym a telewizyjnym trybem okrążeń formacyjnych, samochodów bezpieczeństwa oraz zjazdów do boksu. F1 22 ma też kompatybilność z VR na PC przez Oculus Rift i HTC Vive.

Tryby Mój zespół i Kariera powracają w F1 22 ze świeżymi, nowymi funkcjami, a także z podzielonym ekranem dla dwóch graczy, F2, trybem wieloosobowym online i wszystkimi funkcjami, które fani znają i uwielbiają. Deweloperzy zapowiadają możliwość posmakowania blichtru i splendoru Formuły 1 w F1 Life, nowej przestrzeni do odblokowania i pokazywania światu supersamochodów, odzieży, akcesoriów i nie tylko. Przecieki wskazywały na możliwość prowadzenia supersamochodów, więc ciekawe, czy w przyszłości dowiemy się na temat F1 Life czegoś więcej?